2737
2734

من واقعا امشب برای دومین بار سینم آتیش گرفت 

چرا باید تاپیک منو ببندن

من به اون راهنمایی های شما دلگرمی های سما احتیاج داشتم 

میخواستم فردا بارها و بارها بخونموشون 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
ناراحت نکن خودتو

آخه چرا اینکارو کردن چرا😭😭😭😭

من حالم خوب نیست 😭😭😭😭😭😭😭

مگه چه حرف نامربوطی زده شده 😭😭😭

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءالله بین تون صلح و آشتی برقرار شه و شوهرت اهل زندگی و زرنگ باشه و زیاده خواهیش برطرف شه 

دعا میکنم همیشه شاد و خرم باشی 

آمین...

طلاق آخرین مرحله ک دیگ هیچ راهی نیست باشه براتون. من رفتم نماز فعلا خداحافظ. 

دوستش دارم ؛مادرم را میگویم...
ان شاءالله بین تون صلح و آشتی برقرار شه و شوهرت اهل زندگی و زرنگ باشه و زیاده خواهیش برطرف شه  ...

ممنونم از شما و قلب مهربونتون 

برای منم دعا کنید😭🌸

2740
😔

واقعا چرا حذف کردن چرا😭😭😭😭

نی نی یار رو تگش کنید و بهش بگید امکان داره حال بد و خراب امشب من دامنگیر خودش هم بشه اینکارو با منی که توی این شرایط بودن نباید میکرد😭😭😭😭

همسرتون به وقت مشکل بیش فعالی یا عدم تمرکز نداره؟؟ این موارد تو بزرگسالها هم هست منتها بهش توجه نمیش ...

نه همسرم نداره اما من دارم

اصلا نصف خونه رو‌ نده فقط همین .به آینده خودت فکر کن به اینکه اون یه مرده و می‌تونه انتخابای بیشتری داشته باشه چه از نظر شغلی چه ازدواج ... زن تو ایران یعنی محدودیت .

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706