2737
2734
عنوان

خیلی چاقم دپهمش غصه میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم خوب چیه؟

من متخصص تغذیه نیستم ، اگه میتونی برو‌‌ پیش ی متخصص تغذیه خیلی بهت کمک میکنن

میشناسم‌با رژیم ماهی ۸ کیلو کم کرد ، فشار خاصی هم بهش نمیومد همه چیز هم میخورد اما به اندازه

فقط چربی و شیرینی کاملا ممنوع

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650
2731
عزیزم چیا رو دقیقا از غذات حذف کردی؟

نمک ،شکر روغن حذف بود ،ولی گرسنگی زیاد کشیدم خیلی شبا گرسنم بود و گرسنه خوابیدن ولی تو دهنی زدم به اونایی ک مسخرم میکردن الان خیلی‌خیلی خوب شدم سایز ۵۰ بودم ولی الان ۴۲ 

آره  منم هدفم لاغری نبود  ولی جزو عوارض ش هست  کاهش اشتها....

اگر برای خود افسردگی میخوردین خوبه ولی خیلیا اونو برای لاغری میخورن که بعد قطع دارو وزنشون برمیگرده شایدم بیشتر

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
2740
نون و برنج چقدر مصرف میکردی؟ یا حذف کرده بودی؟

ماه اول حذف بود ولی بعد تست جو آماده برش دار با کالری شماری انجام دادم ،بعد ماه دوم شب ها قبل اینکه چشمام بره ویتامین میخوردم چون توی طول روز اشتهام رو زیاد میکرد 

آفرین واقعا بهت تبریک میگم دعا کن منم بتونم مسخره همه شدم

تو بخواه از خدا هم کمک بخواه ،من پام غضروف اش از بین رفته بود پیاده روی هم داشتم ،خیلی دعا کردم خدا صبر و طاقتم بده برای شماهم دعا میکنم انشاالله که به وزن ایده آلت برسی

2706