2737
2734
عنوان

بنظرتون چند درصد امکان داره🤔

276 بازدید | 3 پست

همون کسایی که تو تاپیکا باهاشون حرف میزنم،بهم درخواست دوستی دادن یا من درخواست دوستی دادم،همون کسایی باشن که تو کوچه و خیابون از کنارم رد میشن؟؟؟ 

و من حتی فکرشم نکنم تویی که یلحظه تو خیابون از جلوم رد شدی شاید همون دوست خوب منی تو نی نی سایت🙃 

چقدر عجیب که اینجا شاید بهترین هم صحبتی ولی تو دنیای واقعی شاید حتی از هم خوشمونم نیاد و بگیم أی قیافشو ببین.....🥴 

شاید حتی فامیل باشیم و در این صورت من اصلا دلم نمیخواد هیچکدوممون اینجا همو بشناسیم.....😏

شاید تویی که الان داری تاپیک منو میبینی،خانوم همسایه پایینیمون باشی که من امروز باهات بحثم شد.....😡 

کی میدونه هر کدوم از ما تو دنیای واقعی کی هستیم؟.......

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو خیابون یکی رو میبینم میگم ععع شاید این تو سایت باشه و ... 😐😑

منم به همه شک دارم🤨

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2728