2752
2734
عنوان

بیاین براتون دعاکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 43 پست

حنا

موفقیت تحصیلی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11006629/حنا-امشب-برای-حاجت-هاتون-چهارقل-میخونه

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

تاپیک اخرم

خواستید اسمتونو بگید اونجا

کوتاه بگم بهت:کمتر اهمیت بدی،بهتر زندگی میکنی💜🌸                                                                        ما آدمها قلبامون رنگیه مثل رنگین کمون،پس حواسمون باشه کسی سیاه وسفیدش نکنه💚🍃
2731
انشاءااله هرچی خیره برات پیش بیاد برا منم دعا کن زودتر شرایط درست شه بیاد خاستگاری و ازدواج کنیم🌱

یا لطیف.الهی ب حق محمد و آل محمد هر چ زودتر لباس سفید عروسی رو کنار عشقت بپوشی

یا لطیف.الهی ب حق محمد و آل محمد هر چ زودتر لباس سفید عروسی رو کنار عشقت بپوشی

واییی چ دعای قشنگی بود این ب دلم نشست حس کردم خیلی نزدیک این اتفاق میوفته🥺🥺خیلی سخته بلاتکلیفی خیلی😞🌱

الهی ک دعات برا خودتو دخترایی ک منتظرن اتفاق بیوفته و خوشبت بشن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
دعا کن همه چیز خوب بشه برای من برای تو برای همه ی ما ❤️

یاصریخ المستصرخین.الهی ب حق محمد و آل محمد حاجات همگی دوستانمو برآورده ب خیر کن بعد از اونا حاجت خودم

2706