2733
2734
عنوان

بیاین براتون دعاکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 43 پست
الهی یا مجیب الدعوات.الهی حاجات رواشی ب حق زهرای مرضیه

ممنونم💙

همچنین شما... 😊

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ان شاءالله ب حق اهل بیت رسول الله

امین

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2740
فدات مهربونم.الهی امام رضا ضامن حاجاتت بشه.یارئوف

الهی امین همچنین حاجت شما🙏

زهرا هستم مامان ی دختر ناز و دوقلو اسم دخترم رکسانا اسم پسرام دایان و دیان..دوقلوهام ارثی هستن چون منو ابجیم دوقلو هستیم از طرفی همسرم و داداشش دوقلو هستن  رکسانا ۶ ساله هست پسرام تازه متولد شدن 
رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین.خوشبخت بشی ب حق حضرت معصومه 

مرسی عزیزدلم انشالله توهم خوشبخت وعاقبت بخیر بشی کنارعشقت

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️