2733
2739
عنوان

باز رژیمم رو شکستم 😭😭

137 بازدید | 20 پست

نمیدونم چرا اینجوری شدم بعد از ظهری زدم به سیم آخر تا الان شکلات و شیرینی و چیزای مضر و آجیل کلی خوردم از خودم بدم میاد 😭😭😭

می‌سازم دوباره😍🙂

برو ورزش کن  فردا هم جبران کن 

یه روز هیچی نمیشه اشکال نداره 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نون کف دست برمیدارم 

بعد میبینم عصبی شدم یه بسته نون با پنیر و کره و مربا ۷خوردم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭الانم یه بشقاب پر برنج و کوفته خوردم 

انگیزه ندارم 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
2738
من نون کف دست برمیدارم  بعد میبینم عصبی شدم یه بسته نون با پنیر و کره و مربا ۷خوردم 😭😭😭😭😭 ...

دقیقا منم میخورم حتی دلم نمیخاد ولی میخورم حریص شدم😭😭

می‌سازم دوباره😍🙂
فدای سرت از فردا شروع کن اینجوری یه وعدت ازاد باشع وزنت استپ نمیشه هر ده روز یه وعده ازاد باید داشته ...

آخه واقعا امروز ترکوندم اندازه یه ماه انگاری چیز میز خوردم😭

می‌سازم دوباره😍🙂
2706