2737
2739
عنوان

باخاله حسود ۴۳ سالم چیکارکنم

391 بازدید | 17 پست

ماجراازاین قراره که خالم با ۴۳سال سن میشینه پشت من که ۲۵ سالم بدگویی میکنه که من ازچشم بقیه بیوفتم 

عیدیه هفته اومدخونه مامان بزرگم ، دیدم رفتار بقیه بامن سرسنگین شده منم اهمیت ندادم باهرکی مثل خودش رفتار کردم 

عید گذشت و امروز زنداییم ازم گلگی کرده که چرافلان حرفوپیش خالت زدی 

یه حرفای چرتی زده بود که اصلا مسئله مهمی نبودن ، چراگفتی فرش من بده 🙄 چرا اسم منو میارن دهنت کج میشه ینی ازمن بدت میاد 🙄

توهم خاله زنکی خو چرا میشینید پشت بقیه حرف میزنید

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓ من 11تا خاهرشوهر دارم با ی عالمه بچه 😐 هروقت تعلیق شم با خط یکیش عضو میشم پس با من درنیوفتید من از تعلیق نمیترسم 😁کاربری ششم با افتخار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

میگن خاله مادر دومه!!!!

خاله کوچیکه ی منم اینجوریه ۳۹ سالشه من ۲۲...از حسادتاش مثال برات میزنم

زنگ زده بود مخصوصا به من گفت به شوهرت نزدیک نشیاااااا(تازه ازدواج کرده بودم)))))

بعدا من زد و همون ماه حامله بودم تو نگو خودشم تو هول و ولای اقدام و آی وی اف بوده 😑یه ماه بعد من باردار شد خبرش رسید 

یبارم سر جنسیت گفته بودم دکتر احتمال پسر داده(شوهرم به شدت دختر دوست) گفت آره معلومه بچت پسر میشه با یه لحن بدی 

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
خوب باهاش قطع رابطه کن

قطع رابطه که حتما الانم رابطم خیلی باهاش محدوده ولی نمیدونم بااینکه جزسلام علیک چیزی نمیگم باز حرفای معمولی رو گنده میکنه همه رو بجون هم میندازه

میگن خاله مادر دومه!!!! خاله کوچیکه ی منم اینجوریه ۳۹ سالشه من ۲۲...از حسادتاش مثال برات میزنم زنگ ...

دقیقا من هرچقدر هوای دختراشو دارم این خالم خیلی خورده شیشه داره حتی بهش بی احترامیم نمیکنم ناراحتمم کنه باز هیچی نمیگم ، همش دوست داره بگه من ادم بدم پیش داییم ، پیش زنداییم ابجیم کلی حرف زده ایناام اومدن به من گفتن

2706