2737
2739

ميگن تو اون بازه احتمال بارداري بالاست قبل پريودي رابطه يا بعدش يعني چي نميفهمم من ١٠روز بعد پريودي  چي اخه من چرا نميفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از روز اول که پریود میشی بشمار تا ۱۴ روز . اون روز و یکی دو روز قبل و بعدش تخمک ازاد میشه و احتمال بارداری زیاد میشه

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

از روز دهم تا بیستم دوره کلا میشه رابطه داشت و نسبتا مفیده ولی اگر دقیقش رو بخوای و سیکلت مرتب باشه،  روز ۱۴ ام دوره ت تخمک گذاریه، اگرنه میتونی از کیت‌های تخم گذاری استفاده کنی

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
2740

از چند روز بعد از پریودی تا یه هفته قبل از پریودی ماه بعد فک میکنم احتمال بارداری بیشتره، خصوصا روز تخمک گذاری که فک کنم روز چهارده سیکل باشه یعنی از اولین روز پریود چهارده روز بگذره ولی تاریخ تخمک گذاری‌ها فرق میکنه میتونی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی 

سیکل بارداری از اولین روز قاعدگی قبلی تا اولین روز قاعدگی فعلی رو میگن یه سیکل 

مال یکی 25روزه یکی28روزیکی45روز  

ما فرض میکنیم یکی سیکلش 28روزه 

روز وسط این سیکل میشه 14ام 

14روز بعد از اولین روزپریود این خاتم احتمال تخمک گذاریش بالاترین زمان ممکنه 

از سه چهار روز قبلش تاسه چهار روز بعدش میگن رابطه بدون جلوگیری ممکنه باعث بارداری بشه. 

البته تو همه زمان تخمک گذاری اینجوری نیست و ممکنه حتی تخمک گذاری تو کسی ک سیکلش نامنظمه بیوفته تو روزای خونریزیش و اگر اقدامی هستی بهتره با کیت تخمک گذاری تاریخ تخمک گذاریتو بفهمی 

٧روزه

از روز اول عادت رو حساب کن تا روز پریود بعدی میشه سیکل مثلا از اولین پریودی تا دومین پریودی 28 روزه

وسطش یعنی حدود 13م14م میشه زمان تخمک گذاری شما 11م تا 16م یک شب در میون اقدام داشته باش، البته اگر منظم هست 

كيت تخمك گزاري چجوريه استفادش؟

از تقریبا دوازدهم سیزدهم دوره ت بذار، هر روزی پررنگ شد، روز تخمگ گذاریته ولی بازم از بچه ها دقیقش رو بپرس یا تو گوگل بزن و ببین عزیزم.

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
2706