2737
2739
عنوان

دکتر خضری لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 24 پست

ای بابااا بیایید دیگه .. چرا کسی نیست

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیماش سخته تهیش؟ ببین من هیچ جوره لاغر نمیشم... دارو هم میده؟

نه فقط اب پر و بخار پزه و گوشت و مرغ و ماهي - تخم مرغ 

بعضي وقتها هم برنج و نون و بستني و عدسي داره 

كلا اگر اراده داشته باشي توي ٢ ماه لاغرت ميكنه 

رژيم پروتئين ميده - چند مدت كلا برنج و نون نداري  خيلي سريع هم وزنت مياد پايين  يه چيزاي ...

من رژیم پروتوئینم گرفتم کم نشدمم میخوام ببینم برای کسایی که متابولیسم خیلی پایینی دارن، راهکاری داره؟ میشه بگید ویزیتش ماهی یه باره یا دوبار؟ و هزینش

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2731

خیلی اعصابممم خورده.. بعد ماه رمضون ۸ کیلو چاق شدممم فقط یه وعده هم افطار خوردم ولی برنج تازه کممم

من رژیم پروتوئینم گرفتم کم نشدمم میخوام ببینم برای کسایی که متابولیسم خیلی پایینی دارن، راهکاری داره ...

عزيزم هزينه اش رو يادم نيست ولي ، 

٣ جلسه ي اول ٣ روز يكبار بايد بري 

بعدش ٢ جلسه ٥ روز يكبار 

بعد هفته اي يكبار ميشه 

واقعا افسردگی گرفتم... میخواستم عمل کنم ولی نه پولشو دارم نه جونشو

2740
هر دفعه هم وزنت ميكنه بايد كم كرده باشي 

خوب میگم اگر کم نشده باشی یا روندش آهسته باشه راهکاری داره؟