2737
2734

تو هفته ۱۱ بارداری هستم،دکتر گفت تا دوشنبه صبر کنم ،اگه خودش افتاد که افتاد،اگر نه برم  بیمارستان شیاف بذارن،شیاف جواب نداد ،کورتاژ بشم

حالا سوالم از شماها اینه که اشکالی داره تا ۱۲ هفته صبر کنم،تا شاید خودش تو خونه بیوفته؟ لکه بینی هم دارم،بعضی وقتا خونآبه  میاد،و اینکه ساک بارداریم کاملا خالیه،بدون جنین ،بدون کیسه زرده،دوست ندارم بیمارستان برم

چرا انقد دیر فهمیدن پوچه؟ پوچ باشه نهایت تا هفته هشت بمونه، سونو داخلی هم رفتی؟ 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقد دیر فهمیدن پوچه؟ پوچ باشه نهایت تا هفته هشت بمونه، سونو داخلی هم رفتی؟ 

نه ،هفته هشت فهنیدن پوچه،بهم مهلت دادن که خودش بیوفته،نیوفتاد،بازم  صبر کردم تا الان،الانم خونریزی خفیف دارم

2731

منم دقیقا موقعیتم مث شمابود همه چیم مثه خودت حتی بهم گفته بود برو بهت شیاف میدن یاکورتاژ و...شب بود رفتم بیمارستان دکتره گفت برو خونه قهوه دم کن بخور خودش میاد الکی کورتاژ نکن منم توراه برگشت خونه بودم یهو دل درد شدید شدم درحدی که جیغ میزدم به شوهرم میگفتم پیش یه پارک نگه دار میرم دستشویی توپارک بس درد داشتم حس میکردم سقطه شده و چون نوار و اینا دارم و نشستم جلوش گرفته شده نمیتونه بیرون بیاد فشار شدیدی حس میکردم دیگه تارسیدم خونه دوییدم تودستشویی افتاد سرخورد رفت تودستشویی من حتی فرصت نکردم سرمو کنم پایین ببینم چجوری بود چیزی که دفع شد منم ۴...۵روز بود لکه بینی تقریبا زیاد داشتم

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
نه ،هفته هشت فهنیدن پوچه،بهم مهلت دادن که خودش بیوفته،نیوفتاد،بازم  صبر کردم تا الان،الانم خونر ...

خسای متاسفم عزیزم،

دارم اینارو میخورم،هر روز زعفرون میخورم،انگار نه انگار،یعنی ممکنه یهو خونریزی بیوفتم؟

نه ،هفته هشت فهنیدن پوچه،بهم مهلت دادن که خودش بیوفته،نیوفتاد،بازم  صبر کردم تا الان،الانم خونر ...

اها، خب ببین هیچی بهتر از بیمارستان نیس، کورتاژ میشی راحت میشی من تو خونه سقط کردم الان عوارض اون سقطمو دارم،هنوز بعد پنج شش سال باردار نشدم، جاریم رف کورتاژ الان بچش چهارسالشه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2740
اگ نیفته چی میشع؟ینی چی بارداری پوچه؟

میره دکتر بهش شیاف میدن یاهم کورتاژ...پوچ یعنی قلب تشکیل نشده فقط نطفه هست

چند هفته بودی افتاد؟

فک کنم ۱۱هفته و ۵روز اگه دقیق یادم باشه ولی هفته ۱۱بودم روزش دقیق یادم نیس ۵روز توذهنمه

خسای متاسفم عزیزم، دارم اینارو میخورم،هر روز زعفرون میخورم،انگار نه انگار،یعنی ممکنه یهو خونریزی بی ...

عزیزم من تو 8 هفته بخاطر تشکیل نشدن قلب نی نی مجبور ب سقط شدم 

چون بارداری اولم بود نمیخواستم کورتاژ کنم اما هر جا میرفتم فقط می گفتن باید کورتاژ کنی

تا یک هفته تمام دمنوشا و زعفرون و اینجور چیزا رو خوردم اثر نکرد ک نکرد 

آخرش مجبور شدم پیش یه مامای آشنا برم برام قرص گذاشت از ساعت 11صبح تا ساعت 6 عصر همشون دفع شد 

اما اگه بدن ضعیفی داری حتما حواست باشه تو خونه ب خونریزی بیوفتی ممکنه بی حال بشی ، من دو تا سرم و چند تا آمپول تقویتی هم داشتم ک دو سه ساعت آخر ک دیگه جون نداشتم بهم تزریق کرد ولی با این وجود بازم اصلا انرژی تو بدنم نبود 

مطمئنم اگه خونه تنها میبودم از هوش میرفتم 

پس حواست باشه حتی اگه تو خونه سقط کردی یکی باید باشه ک حواسش بهت باشه 

بعدش بچه دار شدی؟

آره بابا یکسالونیم بعدش یه دوقلو بعد تو۶هفته یه قل دوباره قلبش و ایناتشکیل نشده بود خودش کم کم دفع شد به صورت خونریزی مثل سری اول درد واینانداشت درحد پریودی  بود...ولی یه قل که دخترمه الان تقریبا۵سالشه...بعددخترمم وقتی ۱سالونیمش بود دوباره حامله شدم این بار ناخواسته بود هرکاری کردم هردارویی خوردم سقط شه نشد الان پسرمم دوسالوخورده ایه😂

2706