2737
2734
عنوان

واسه سقط بارداری پوچ تو خونه تا هفته چندم وقت دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 21 پست
اها، خب ببین هیچی بهتر از بیمارستان نیس، کورتاژ میشی راحت میشی من تو خونه سقط کردم الان عوارض اون سق ...

اتفاقافک کنم کورتاژ عوارض بیشتری داره تا خود به خود بچه سقط شه....حالاقسمت تون اینجوری بوده اصلا حسرتشو نخور چرا کورتاژ نکردی اتفاقامیگن دکتری که کورتاژ میکنه باید خیلی حاذق باشه چون یه لحظه ممکنه رحمتو بتراشه یاتخمدانهاتو و....باعث بشه هیچ وقت بچه دارنشی سقط شمادیگه عادی بوده طبیعت بدن بوده چیزی که خداآفریده ...مث زایمان و طبیعی و سزارین میمونه که سزارین چقدعوارض داره و ..طبیعی درد داری ولی عوارضی نداره طبیعت بدنته

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
آره بابا یکسالونیم بعدش یه دوقلو بعد تو۶هفته یه قل دوباره قلبش و ایناتشکیل نشده بود خودش کم کم دفع ش ...

اونی  که دوقلو شد،و یک سال و نیم طول کشید، خودت خواستی دیرتر باردار شی؟ یا یک سال و نیم طول کشید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونی  که دوقلو شد،و یک سال و نیم طول کشید، خودت خواستی دیرتر باردار شی؟ یا یک سال و نیم طول کشی ...

یکسالونیم طول کشید اولاش هرچی میگفتم شوهرم بره دکتر نمیرفت چون خودم مشکلی نداشتم آخراش بود دیگه که شوهرم آزمایش دادو مشکل داشت و دارومصرف میکرد

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
2728
اتفاقافک کنم کورتاژ عوارض بیشتری داره تا خود به خود بچه سقط شه....حالاقسمت تون اینجوری بوده اصلا حسر ...

نمیدونم بخدا شاید شانس من بوده

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
یکسالونیم طول کشید اولاش هرچی میگفتم شوهرم بره دکتر نمیرفت چون خودم مشکلی نداشتم آخراش بود دیگه که ش ...

اها  یعنی وقتی بارداری پوچ میشه پس یعنی اتفاقی نیست؟ یعنی یکی مشکل داره؟ 

عجب،من گفتم لابد اتفاقی