2733
2734
عنوان

مامانایی که نوزاد شون رفلاکس دارن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 39 پست

برای رفلاکس نباید یه دارو رو ادامه دار بدی شاید اون دارو که گفتی یک برگه باید میدادی یا یک ماه ببرش پیش دکتر باید تحت درمان باشه و دکتر داروها رو هی عوض میکنه واسه پسرمن که اینطور بود 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسرم الان۵سالشه ازنوزادی داشت شدید...الان فقط غذاهاروبایدرعایت کنم گاهی برااذیت نشه قطره متوکلوپر ...

میگم گوشت گوسفند که آلرژی نداره پس چ گوشتی میخوره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2731
وای چقد سخته 5سال که خیلی بده. هرروز دارو میدی؟ 

هرروز که نه ازوقتی ک تست الرژی دادم فقط اگه تومهمونی غذایی بخوره که باگوشت گوسفندباشه رفلاکسش برمیگرده ومجبورم داروبدم بهش..وقتی معده اش اذیته زبونش حالت تیکه تیکه میشه(اصطلاحامیگن زبان جغرافیایی).شربت عسل هم میدم البته بچه توکوچیکه هنو

بارهنگ رفلاکسشو شدید نمیکنه؟

بارهنگ خیلی خوبه من خودک میخوردم البته  وقتی  که بچه شیر میدادم. کمتر بالا میورد. بچه من تا چهار ماهگی بیشتر رفلاکس نداشت. 

بعدم اینکه میگید اب تو دهنش میاد به احتمال زیاد به خاطر رفلاکسه. چون خودمم که رفلاکس دارم بعضی وقتا همینجوری میشم. غذایی که بهش الرزی داره نخورده؟

برای رفلاکس نباید یه دارو رو ادامه دار بدی شاید اون دارو که گفتی یک برگه باید میدادی یا یک ماه ببرش ...

شما داروهایی دادی؟ آره حس میکنم نکسیوم دیگه اثرنمیکنه روش

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
معمولا رفلاکس تا ۳ یا ۴ ماهگی خوب میشه. دکتر چی گفته؟

نه خوب نمیشه دختر من از یک ماهگی داشت الان دو سال و دو ماهشه چند شب پیش تا صب از معده درد نخوابید دستشو گذاشته بود رو معدش گریه میکرد می‌گفت مامان اینجام درد

هرروز که نه ازوقتی ک تست الرژی دادم فقط اگه تومهمونی غذایی بخوره که باگوشت گوسفندباشه رفلاکسش برمیگر ...

😢 😢 خیلی بده که اینطوری انشاءالله که زود خوب میشه 

شما داروهایی دادی؟ آره حس میکنم نکسیوم دیگه اثرنمیکنه روش

اره من خیلی دارو عوض کردم و اخر با امپروزل به نتیجه رسیدم اما فقط 30 روز شیر هم شیر خشک arشد و تا 4 ماهگی بعد هم خوب شد خداروشکر 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
بارهنگ خیلی خوبه من خودک میخوردم البته  وقتی  که بچه شیر میدادم. کمتر بالا میورد. بچه من ت ...

نه غذاش همونه چیز جدیدی بهش ندادم یک هفته میشه بیقراره دیروز شیرخشک مخصوص رفلاکس بهش دادم بدتر شد بالا آورد تاصبح جیغ میزد ومیپیچید

نه خوب نمیشه دختر من از یک ماهگی داشت الان دو سال و دو ماهشه چند شب پیش تا صب از معده درد نخوابید دس ...

اگه زبون داشت اینم میگفت چمه خوب بود نمیدونم اصلا ببرمش دکتر بگم چشه. منم اون بچم چهارسالشه کوچیک بود فلاکس داشت هنوزم داره همیشه خدا معده درد داره

2706