2733
2734
عنوان

مامانایی که نوزاد شون رفلاکس دارن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 39 پست
اره من خیلی دارو عوض کردم و اخر با امپروزل به نتیجه رسیدم اما فقط 30 روز شیر هم شیر خشک arشد و تا 4 ...

پسرمن امپرازول حساسیت داره اسهال میشه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
هیچ دارویی با دختر من سازگاری نداشت ی بار دکتر متوکلوپرامید داد خیلی خوب بود الآنم ک بخاطر مریضی معد ...

چ قرصی؟ 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه خوب نمیشه دختر من از یک ماهگی داشت الان دو سال و دو ماهشه چند شب پیش تا صب از معده درد نخوابید دس ...

الهی بگردم بچه.

دکتر چی میگه علتش چیه؟

واقعا ناراحت شدم

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند
الهی بگردم بچه. دکتر چی میگه علتش چیه؟ واقعا ناراحت شدم

نگفته علتش چیه ولی هر چی هست پدر بچرو در میاره آخه چرا باید یه ذره بچه بفهمه درد معده چیه هر چی میخوره من نگرانم ک بعدش معده اش ورم کنه درد بگیره

2738

سلام خواهر جون معذرت میخوام اینجا پیام دادم

قبلا فرموده بودید دو بار سرکلاژ شدید بیهوشی و یه بار بی حسی کمر. بعد از اون آیا کمر درد داشتید؟

به نظرتون بیهوشی بهتر نیست

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
سلام خواهر جون معذرت میخوام اینجا پیام دادم قبلا فرموده بودید دو بار سرکلاژ شدید بیهوشی و یه بار بی ...

کمر درد که خیلی دارم ولی نه اون نقطه ای که بیحسی زدن ولی درکل بیهوشی بهتره