2733
2739
فقط هدفشون اون پوله بودهمین😏😏

من که صندلیای دور و اطرافم همه معلم بودن،غیرانتفاعی و حق التدریسی و سن بالا😐 بعد از امتحان هم گفتن چه راااحت بوددد😑 

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهرم شرکت کرده بود گفت نه خیلی سخت بود نه خیلی آسون 

راستی کدوم امام بود که تبلیغات زیرزمینی انجام می‌داده یکم‌شک داره درست زده

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2728
همونو بگو🥴🥴 سرشون بخوره با این طراح سوالشون😕😕

رشته ات چیه؟ هدف امسال پول گرفتن برای تامین بودجه بود. از رشته های دیگه گرفتن الکی، درصورتی که علوم تربیتیا و آموزش ابتداییا.....

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
اونهمه سوالای خوشگل میتونستن طرح کنن، فکرکنم آخرشب به طراحه گفتن چندتا سوال طرح کن فردا امتحانه سوال ...

این چی میشد جوابش؟من نزدم.اون رتبه بندی هم صد بار حساب کردم هر بار ی چیزی میشد

همتا اسم خـودمه♥
اون سواله که ورق A4 رو بذاری رو هم بنطرم بیشتر تست هوش بود

چی میشد اون؟؟

یک متر؟؟

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔
2740
اون سواله که ورق A4 رو بذاری رو هم بنطرم بیشتر تست هوش بود

خدایی جوابش چی بود یه آدم عقده ای گذاشته بودن طراح سوال که کفر همه رو دربیاره دلش خنک شه ای خااااک تو🖐🤚🤚

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
خودم علوم و ریاضی، دینی و فقط خوب زدم.. بالای هشتاد زدم.. هو شش بنظرم سخت بود

عزیزم ان شاالله قبول بشی یه سوال من برا دبیری دارم میخونم قبل این که منابعتون عوض شه زبان و کامپیوتر داشتید یا نه کلا نداشتید

هر وقت خواستی جا بزنی؛به حس خوب بعد از نتیجه گرفتنت،به آخیش گفتن بعد رسیدنت،به برآوردن شدن آرزوهات،به حس رضایت درونت،به خنده ی از ته دلت،به اشک شوق مامانت،به لبخند مغرورانه بابات فکر کن و ادامه بده ادامه بده... 
من که صندلیای دور و اطرافم همه معلم بودن،غیرانتفاعی و حق التدریسی و سن بالا😐 بعد از امتحان هم گفتن ...

چرت میگفتن اگه یکیشون قبول شد اونی که میگه آسون بود بدون از همه خرابتر جواب داده😂😂

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
راستش یک چله برداشتم با اینکه امید ندارم به قبولی ولی شاید خدا کمکم کنه  دارم اسمهاتون رو م ...

بنویس

2706