2733
2734
بنظرم سولا هم سخت بود هم زیاد و هم اینکه سوالا خیلی طولانی بودن آدم مغزش ارور میداد😵‍💫😵‍💫😵‍💫

اکثر سوالا اینجوری بود که چندتا جمله داده بود و چندتاش درسته، متنفرم از اینجور سوالا

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنگم هنوز  چرا منی که خونده بودم الان اینجور باید ناراحت باشم و بگم این چه سوالایی بود 😩😩😩

عزیزم برای همه سخت بود من واقعا حالت تهوع گرفته بودم

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
هنگم هنوز  چرا منی که خونده بودم الان اینجور باید ناراحت باشم و بگم این چه سوالایی بود 😩😩😩

اون برگ و ریشه ها کفر منو درآورد😤😤😤 من وقت هم کم آوردم. داغونم خیلی ناراحتم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731
اکثر سوالا اینجوری بود که چندتا جمله داده بود و چندتاش درسته، متنفرم از اینجور سوالا

وااای من چندتاشو بخدا رد کردم مغزم کشش نداشت نمیتونستم تحلیل کنم.انگار میخواستن خلبانی دکتری استخدام کنن همچین سوالارو پیچونده بودن🫤🫤

2740
وااای من چندتاشو بخدا رد کردم مغزم کشش نداشت نمیتونستم تحلیل کنم.انگار میخواستن خلبانی دکتری استخدام ...

آره دیگه نمیدونستی ایشالا قبولشیم سال دیگه این موقع مریخیم😏

والا به نظرم از سوال اول تا آخرین سوال رو میگفتن تست هوش ازتون میگیریم نه اینکه ازمون تخصصی و اختصاص ...

آفرین قربون دهنت😂😂😂😂

دقیقا ،،اون گلها اصلا نمیدونستم اسمش چی هست که بفهمم تک لپه است یا دولپه،،که بدونم کدوم ریشه واسش ...

اونهمه سوالای خوشگل میتونستن طرح کنن، فکرکنم آخرشب به طراحه گفتن چندتا سوال طرح کن فردا امتحانه سوال نداریم😑 اون سواله که گفته بود ۱میلیارد ورق A4 رو بذاری رو هم، منه خر هم اونو زدم و اشتباهه

آفرین قربون دهنت😂😂😂😂

اون سواله که ورق A4 رو بذاری رو هم بنطرم بیشتر تست هوش بود

2706