2737
2734
عنوان

تعبیر خواب

144 بازدید | 26 پست

بچه ها رفیقم منو ول کرده گفت برو ، من تمام سعیمو کردم ک بمونه ولی دیه تموم شد دیشب خیلی ناراحت بودم بعد اینکه خوابیدم خوابش رو دیدم ک برگشته و منو تو آغوشش گرفته

تعبیرش چیه؟میگن خواب زن چپه پس یعنی کلا رفته 😭💔؟؟؟؟

یه دختر مهربون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هفت سال زراعی پیش رو داری بکار و درو کن و ذخیره کن که هفت سال بعد خشک سالیه.

تو روحت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
2740
یعنی چی ؟ این تعبیر حضرت یوسفه ک

بنظر من دلش خیلی واسش تنگ شده بوده تو خواب اونطور دیدی تا از دلتنگیت کم بشه حس میکنم دلتنگته

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
خب منم همین قدر بلدم گفتم بهت بگم، هم از گمراهی دربیای هم حال دلت خوب شه    

😐💔😂چرا همه میگن گمراهی فلان 

قبل از اینکه بره همه میگفتن ولش کن ب درد نمیخوره

یه دختر مهربون  
مگه همین نیست خب؟

وای دلم درد گرفت از خنده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706