2733
2734
عنوان

{{{{{{{{. ایرانرود .}}}}}}}}

561 بازدید | 13 پست
http://www.badi.net/iranrood.htm

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D8%B1%D9%88%D8%AF

این دو تا لینکو کامل بخونید و نظرتونو بگید.

میخوام بدونم اگر روزی چنین کاری بخواد انجام بشه نظر مردم چیه؟
لطفا اینو در نظر بگیرید که این پروژه ممکنه چند دهه طول بکشه و.....

بنظرتون فواید یا مضراتش چیه؟

اگر تحصیلاتتون مرتبط با موضوع هست بگید و یا اگر مطلب علمیه مستندی هم دارید بفرمایید.
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هههههههه رودشون نرسیده به قم خشک میشه اونوقت که خشکم نشه گل میشه همش با این گرد و خاکی که هست ههههههههه
بشنو و باور نکن
مگه از فردا اون 3000تومنی که برا نون میدادنو حذف کنن برای هزینه های رود سازی ایران ههههههههه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2731
به نظر من هزینه این کارو صرف خونه دار کردن و ازدواج جوناشون کنن خیلی بهتره فقر کمر میشکنه تو ایران میخوان رود بسازن
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
چقدر زیباست
یه سوال :
خزر محدوده و یک دریاچه س ولی عمان یک دریای متصل به اقیانوسه حالا طبق قانون تعادل به مرور زمان این کار باعث افت آب خزر نمیشه؟
ساحل رو زیادتر نمیکنه؟ مثل دریاچه ارومیه؟
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
کسی نگفته که قراره همین امسال انجام بشه که!!!!
سالها طول میکشه تا فقط مطالعاتش تموم بشه تازه اگر دولتی و رییس جمهوری پیدا بشه که انقدر بی کله باشه و بخواد اینکارو بکنه!!!
هنوز که خبری نیست....
سطح عمان از سطح خزر بالاتره....باید یه فکری کرد که عمان به خزر نریزه که البته اونم چاره داره و مشکلی نیست !!!!

در مورد جنبه اقتصادی فقط فکرشو بکنید اگر چنین رودی باشه و کانال کشی بشه مشکل خشکسالی چقدر حل میشه و چقدر توسعه کشاورزی داریم...
فکر کنید وقتی آب و هوای کرمان و یزد و..متحول بشه....
یعنی غیر از نظر مثلا سیاسی نظر دیگه ای ندارین؟

بابا من که گفتم هنوز هیچ خبری نیست! این فقط یه مطالعس که سالها پیش انجام شده و من تو اینترنت بهش برخوردم . خواستم نظر شما رو بدونم...