2737
2739
عنوان

یه معمای پلیسی

370 بازدید | 20 پست
👮 پرونده مربوط به سال 2001 است و در ایالات متحده اتفاق افتاده 

دوشنبه صبح ساعت 9:00 در اتاق بازرس بن کوبیده میشه

پرونده قتلی که در روز قبل اتفاق افتاده روی میز بن قرار میگیره

خلاصه گزارش که از حادثه دیروز تهیه شده:

ساعت 15:00

جسد بی جان آقای وایت در اتاق مطالعه وی یافت شده

پزشک قانونی معتقد است قتل بین ساعت 13:00 تا 14:00 رخ داده است.

افراد حاظر در خانه :

1- همسر آقای وایت

2 - باغبان

3 - خدمتکار

4- نظافتچی

بازرس بن دستور احظار هر چهار مظنون رو صادر میکنه و به ترتیب از هر کدوم بازجویی میکنه

همسر آقای وایت : دو شب پیش با هم بحث کردیم . اون شب تا صبح نخوابیدم. به همین خاطر دیروز ظهر خیلی احساس خستگی میکردم.ساعت 13:00 رفتم توی تخت و خوابیدم.

باغبان : من دیروز ظهر مشغول آبیاری باغچه و سبزی چیدن بودم

خدمتکار : دیروز هم مثل همیشه روز آرومی داشتیم.کسی وارد منزل نشد.فقط یه بار پستچی زنگ منزل رو به صدا درآورد که خود من رفتم نامه رو تحویل گرفتم.

نظافتچی : دیروز نوبت نظافت آشپزخانه و حمام بود. من هم مشغول نظافت بودم.

بازرس به اظهارات متهمین نگاهی می اندازد و بلافاصله دستور بازداشت یکی از آنها را می دهد.

به نظر شما قاتل که بوده و چرا ؟ (با ذکر دلیل)

راهنمایی:*به تمام جزییات توجه کنید*

لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
با دلیل بگین
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
آفرین بچه ها خدمتکار قاتله درست حدس زدین
همسرش چون دو شب پیش دعوا کرده چه ربطی به دیروز داره که خوابش میومده
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
تکلیف همسر چی شد پس
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706