2733
2734

میشه کمکم کنید بگید باید چیکار کنم؟ تجربه خودتون چی بوده توی از شیر گرفتن؟ 

پسرم همش با شیر خوابیده الان دو روزه روزا خیلی کم بهش میدم و بزور روی پا میخوابونم به نظرتون چیکار کنم کمتر هم خودم هم پسرم اذیت بشیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من چسب مشکی میزدم رو سینم میگفتم اوف شده بعد شبی سه بار میدادمش بعد شبی یه بار بعد شیشه شیر میدادم بهش

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2731

دختر منم ۱۸ ماه و خورده ایشه شیرخشکیه دوبار اومدم بگیرم دیدم دیونه شد گفتم خواهرش به دنیا بیاد یکم حالم بهتر شه بعد بگیرم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد سه سالگی پرنسس اولم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
من چسب مشکی میزدم رو سینم میگفتم اوف شده بعد شبی سه بار میدادمش بعد شبی یه بار بعد شیشه شیر میدادم ب ...

یعنی شیر خشک میدادی یا شیر پاستوریزه؟ آخه من فقط شیر خودمو میخوره!!!! 

دختر منم ۱۸ ماه و خورده ایشه شیرخشکیه دوبار اومدم بگیرم دیدم دیونه شد گفتم خواهرش به دنیا بیاد یکم ح ...

خیلی سخته، اما من بچه اولم 2سالگی گرفتم راحت بود این یکیو میخوام الان بگیرمش 

خیلی سخته، اما من بچه اولم 2سالگی گرفتم راحت بود این یکیو میخوام الان بگیرمش 

بیش از حد

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد سه سالگی پرنسس اولم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
یعنی شیر خشک میدادی یا شیر پاستوریزه؟ آخه من فقط شیر خودمو میخوره!!!! 

دختر منم اینجوری بود فقط شیر خودمو میخورد . من برا اینکه اذیت نشه شیشه شیر میدادم دستش در حالی ک قبلش اصلا شیشه شیر نگرفته بود و نمیخورد. مثلا شیر موز . شیر انبه . شیر نبات . شیر عسل . آبمیوه . اینجور چیزا درست میکردم قبل خواب میدادم دستش در طول روز هم میبردمش پارک که سرگرم باشه شب هم خسته بشه خواب بره . یه بار رفتم دکتر گفتم از شیر گرفتمش دکتر دید شیشه شیر دستشع دعوام کرد گفت چرا اینو دادی دستش میخوای باز یه بار دیگه اذیتش کنی از شیشه شیر بگیریش من اهمیتی ندادم میدادم بهش خودش بعد یکی دوماه دیگ شیشه شیر هم نخورد 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ...