2737
2734
عنوان

غم دنیا آوارشد سرم😭😭

229 بازدید | 11 پست

با کلی امید اومدم کلینیک

برای معاینه وعمل حذف عینک

چون شماره چشمم خیلی بالاست

اصلاااا نمیتونم عینکو تحمل کنم

بعد از عکسبرداری دکتر گفت

قوز قرنیه داری😭😭 به هیچ عنوان امکان عمل نیست

تازه با توضیحاتش کلی هم نگران شدم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گفت هیچ عملی نمیشه انجام داد

معذرت میخام زر زده منم قوز قرنیه داشتم البته خیلی کم/ یکی از دوستان قوز قرنیه شدید ک با حلقه دور لنزش قابل کنترل بود هر دوتمامون کاشت لنز کردیم/ دکتر دیگه برو

2740
معذرت میخام زر زده منم قوز قرنیه داشتم البته خیلی کم/ یکی از دوستان قوز قرنیه شدید ک با حلقه دور لنز ...

به من گفت خفیف

ولی گفت اصلا هیچ گونه عملی نمیشه انجام داد

فقط عینک

اگر بدتر شد

پیوند قرنیه😪

کاشت لنز چیه برای چه شماره ای انجام میشه

من نمیدونم چند سالت اما قوز قرنیه زیر 20 سال باشی میره بالا از 20 تا 30 ب ثبات میرسه/ در مورد کاشت لنز  من شماه چشمم 4 بود اما این عمل مخصوص کسایی است که نمیتونن لیزیک و لازک . فمتو انجام بدن حالا ب خاطر شماره چشم بالا یا نازک بودن قرنیه/ من خودم قرنیه ام نازک /منم کرج زیاد دکتر رفتم /گفتن نمیتونی عمل کنی/ تهران رفتم گفت میتونی این عملارو کنی( لیزیک، لازک و فمتو) اما برمیگرده/ گفتم میخام عینک بردارم گفت هزینه اش سنگین اما میتونی کاشت لنز کنی/ کاشت لنز یعنی همین شماره چشم خودت ی لنز شفاف رو قرنیه قرار میگیره ن اسیب میبینه قرنیه ن هیچی/ برو دکتر قرنیه اگه تهرای برو پیش هاشمیان/ اگه شهرستانی بگرد دکتر خوب

قوز قرنیه ام هم با قطره حل شد