2733
2739
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده

37 بازدید | 5 پست

سلام دوستان خواب دیدم ک رفتم بیرون و مادرشوهرم با شوهرم تو خونه موندن. وقتی برگشتم دیدم یه جعبه مربع کوچیک مشکی روی میز هست. یهو مادرشوهرم هول شدو قایمش کرد.اما پیداش کردم و دیدم توشون دعا هست.یکیشو برداشتم گذاشتم زیر فرشمون تا بعدا ببینم چی نوشته روش. بقیه رو که نگا کردم دیدم سه تا دعا هستن که روی یکیش نوشته زبان بند. یکی جدایی دو نفر. یکیم افزایش رزق و روزی.تو خوابم روی گاز ی تیکه کاغذ سوخته بود انگار که مثلا دعا باشه و سوزونده تو خونه.شاید بگین ک الکی نگرانم. اما چون مادرشوهرم آدمیه ک سرو کارش با دعانویس زیاده و از دستش برمیاد. خصوصا که الان تو موقعیتی هستیم که شوهرم باهاش حرف نمیزنه و میخوایم خونمون ببریم تبریز.میترسم بره دعا بنویسه که نریم آخه تو یه حیاطیم. تعبیرش چی میتونه باشه

به نظرم تعبیری نداره

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا برات گرفتن 

یکیش پیدا میکنی 

تو خونست .دو تا دیگه خوردنی یکیش اون یکی هم خوندنی بود  و پیدا نمیشه  

زبان بندم داره 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731