2733
2734
عنوان

پیشگویی زلزله

| مشاهده متن کامل بحث + 6734 بازدید | 98 پست
ما هم طبقه اخریم همیشه میگم موقع زلزله طبقه اول فرار میکنه بیرون ما نه از اسانسور میتونیم فرار کنیم ...

😑🤣🤦اره هیچ‌کدوم در امان نیست نه اول نه اخر

کاربری جدیدمه.من از سال ۹۰ اینجام❤️🥰✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استان مرکزی چی چنددرصدخطریه؟؟

عزیزم منم اراکم ما شمال غربی  ایرانیم پس قطعا زلزله بهمون میرسه

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
2731
من كه  تقريبا چند روزي هست ذهنم خيلي درگير  آينده بچه هام شده اصلا جوري كه از غذا خوردن و ...

من فقط میخوام موقع این اتفاقات و زلزله و اینا پیش بچه هام باشم نه این که یکی مدرسه باشه یکی خونه یکی سرکار

من از دیشب ترس برم داشته ما اورمیه هستیم امسال چند بارم لرزید اینجا 

خدا خودش رحم کنه 

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
هارپ رو چرا میزنن خب؟

تست میکنن

2706