2737
2739
عنوان

پیشگویی زلزله

6667 بازدید | 98 پست

اول اینکه اگر فوبیای زلزله دارید، باردار هستید، مشکلات روحی و ...دارید لطفاً قبل از خوندن ادامه مطلب تاپیک رو ترک کنید تا از من شاکی نشید.

دوم اینکه به نظر من با  علم امروزی هنوز نمیتونه  زلزله رو از چند روز قبل پیش بینی کنه ولی خوب حالا یک درصد هم احتمال بدیم خبر زیر راست باشه ، یکم آماده باشیم بهتر هست تا شوکه بشیم.

و حالا خبر......محقق هلندی که زلزله ترکیه رو پیش بینی کرده بود ،الان پیش‌بینی کرده تاریخ ۲۹یا ۳۰اپریل یه زلزله به بزرگی ۶تا۷ریشتر تو ایران میاد، البته نگفته کجای ایران.

اینم ذکر کنم خیلی از پیش بینی هاش تا امروز غلط از آب دراومده و امیدوارم این یکی هم مثل اون خیلیا غلط از آب دربیاد اما زلزله ترکیه رو درست حدس زده بوده

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله ک غلط حدس زده باشه  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

یعنی چند روز دیگه 

من بالباس بخوابمم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740