2733
2739

بچه ها من فردا هشت صبح امتحان زبان تخصصی روانشناسی دارم میان ترم هیچی نخوندم ولی امتحانش مجازیه، و تستی هم هست و خیلی هم مهمه به نظرتون تو کدوم سایت یا چجوری میشه ترجمه کرد سوالا رو، من خودم یکی دو تا برنامه دانلود کردم ولی استرس دارم نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم خوبی 

تو تاپیک های قدیمی دیدم ک دنبال دکار خوب برا انزیم بینی هستی؟اخرش پیدا کردی رفتی؟؟ منم بینی گوشتی دارم دنبال دکتر خوب هستم میشه راهنماییم کنی

فقط خدامیدونه که چقدر دلتنگتم مادر.................................................  برایم یارو یاور کاش می ماند....کنارم روز دیگر کاش می ماند....فغان و درد و آه و اشک و افسوس ، نگاه گرم  مادر کاش می ماند.... روحت شاد مادر عزیزم.....
سلام عزیزم خوبی  تو تاپیک های قدیمی دیدم ک دنبال دکار خوب برا انزیم بینی هستی؟اخرش پیدا کردی ر ...

سلام عزیزم مرسی خوبم❤️آره دنبال این بودم آنزیم بزنم ولی متاسفانه نظر چند نفرو که پرسیدم پشیمون شدم چون گفتن برمیگرده دوباره و اگر جای خوبی تزریق نشه ممکنه عوارض داشته باشه، برای همین عمل کردم اما نه تمام بینی رو فقط جایی که نیاز به عمل داشت، مرکزی که خوب باشه نه متاسفانه نمیشناسم ولی ی بلاگره بود تو اینستا آنزیم زده بود به نظرم خوب شده بود اتفاقا معرفی هم کرد ولی من یادم نیست کدوم کلینیک بود 

2740