2733
2739

سلام بازم من اومدم منه دلشکسته و قلبی که امروز هزار تکع شد من حتی فکرشم نمیکردم یروز باردار بشم ولی در کمال ناباروری شدم و لحظه بع لحظشو با این خانمای نی نی سایت درمیون گذاشتم خیلیم مدیون دعاهاشوت هستم😔امروز انتی دادم 4 بود گفت باید ازمایش ژنتیک بدی من ی ارتباط با خدا دارم هیچ وقت دروغ نمیشه تا رسیدم خونه استخاره رو زدم و گفت ازمایش مثبت میشه و جبگرم داره میسوزع و شوهرم دارع روانیم میکنه بسکع میگه تو لیاقت مادر شدن نداری و فلان و فلان، فقد ازتون میخام تورو به جون عزیزتون برام دعا کنید این بچع رو اول خدا بعدم اقام ابولفظل بهم دادع من از این دوتا میخامششششش😭خدایا روسیا هم نکن، خدایا دشمن شادم نکن خدایا ابولفظلمو بهم سالم و صیح بدع خدایا طاقت ندارم خدابا هر دردی امتحانم کن ولی اینو ازم نگیر 

خدایا نمیدونم چی بگم ولی میدونی که چقد دلم شکسته و ناهی ندارم خدایا خودت گفتی بهم ازمایشو مثبت میکنی ولی خدایا بخاطر ابولفظل العباست صرفع نظر کن😔😔😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله ک منفی بشه🥺

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
2728
2740
اون دیگع ایقد غار بع دل من کردع که نگم دو روز پیش سرمو کوبید بع دیوار شکست سرم

وا

مظلوم گیر اورده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من نفهمیدم یعنی از قرآن پرسیدی آزمایشم مثبت میشه یا نه؟ قرآنم گفته مثبت میشه؟ این نحوه ارتباط با قرآن صددرصد غلطه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706