2733
2739
عنوان

بچه دوساله و لجبازی

223 بازدید | 14 پست

بچم خیلی لجبازه وقتی میخوایم بریم بیرون لباس نمیپوشه وقتی میایم کفشاشو در نمیاره و نمیزاره در بیاریم کلا هرکاریش بخوایم بکنیم داستان داریم مو شونه کردن پوشک عوض کردن ،جدیدا ام میخوام از پوشک بگیرمش میترسم بااین لجبازیاش موفق نشم.خیلی ام شیطونه حرفم نمیزنه فقط کلمه میگه

من ظهرداشتم درمورد این موضوع مطالعه میکردم....میگن بچه تا ۳ سال این اخلاقارو از خودش بروز میده پدر ومادر نباید بهش پرخاش کنن ولی نبایدم ب خواستش تن بدن

باید با حرف قانعش کنن ک اون کار اشتباهه حالا من موندم اگه این توله میفهمید خو من الان درمورد این موضوع مطالعه نمیکردم ک😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ظهرداشتم درمورد این موضوع مطالعه میکردم....میگن بچه تا ۳ سال این اخلاقارو از خودش بروز میده پدر و ...

شوهرم میگه چون داد میزنی سرش وقتی شیطونی میکنه اینجور شده اخه من وقتی خیلی عصبیم میکنه داد میزنم ن همیشه

2731
من ظهرداشتم درمورد این موضوع مطالعه میکردم....میگن بچه تا ۳ سال این اخلاقارو از خودش بروز میده پدر و ...

https://www.aparat.com/v/05VpZ 

منم اینو دیدم، در این مورد حدیث هم داریم که بچه ها تا هفت سالگی حاکمن  میتونید تحقیق کنید 

ولی خدایی خیلی سخته😂

خوشگل زندگی کن تا خدا بهت لبخند بزنه 💛 🌱 
2738
شوهرم میگه چون داد میزنی سرش وقتی شیطونی میکنه اینجور شده اخه من وقتی خیلی عصبیم میکنه داد میزنم ن ه ...

نه ب این چیزا نیس بچها امروزی هار شدن قبلا پدره با کمربند میزد تا بچه واسته الان هی عزیزم جونمه ولی بچه انگا از امازون اومده

نه ب این چیزا نیس بچها امروزی هار شدن قبلا پدره با کمربند میزد تا بچه واسته الان هی عزیزم جونمه ولی ...

بچه دوساله رو بزنن با کمربند تا تربیت بشه؟! 😅 

خوشگل زندگی کن تا خدا بهت لبخند بزنه 💛 🌱 

ببین خواسته هاشو قبول نکن ؛ گاهی اوقات بهش چشم غره برو 

اگه هرچی میگه گوش کنی دیگه تمام افسار شما میفته دستش و همش اذیتتون میکنه 

خواهر کوچیکه من از همون بچگی هرچی میگفت براش انجام میدادن  ، الان اینقدر اذیت میکنهههه

بی محلی ...خب درنیاره کفشش رو شما دربیارین بیاین داخل اون برای خودش دم در بمونه مطمین باش چن دقیقه بعد میاد تو فوقش گریه کنه خب بکنه!!

یا میخوای بری بیرون بگو این دوتا لباس های بیرونن کدوم رو میخای بپوشید اگ گف لباس خونگی بگو پس خودم میرم و شما رو نمی‌برم مطمینن عوض می‌کنه 

من ک با پسرم اینجور رفتار میکردم و بنظرم خوب بود 

یه چیز برات تعریف کنم 

ما اصن نمی‌تونستیم باهاش یکم بریم بیرون همش میدویید و دست ما رو نمی‌گرفت ما هم همش باید دنبالش میدوییدیم اصن چیری نمیفهمیدیم از بیرون رفتن!!!

منم دو سه بار اینو بردم جایی ک مطمین بودم امن هستش و موتور و دوچرخه نمیاد یا چاله چوله نیس میبردمش اون میدویید انتظار داشت منم دنبالش بدوام من برای خودم قدم میزدم و میگفتم باید با هم قدم بزنیم وگرنه من دنبالت نمی‌دوام یه چن بار دوید دید واقعا دنبالش نمی‌دوام واقعا بهتر شد 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2706