2733
2739

خانوما براشای قاشقی کاربرد داره؟؟ یا همین معمولیا خوبن

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

دوتاش اگه بدونی استفاده کنی هر کدوم جدا جدا کاربردی داره

این بار دیگه تعلیق شم دیگه برنمی‌گردم🥺🥺💔                                                                                                                        مْردن هایته کوی/ژیان کوشتمی🚶🏻‍♀️💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتاش اگه بدونی استفاده کنی هر کدوم جدا جدا کاربردی داره

معمولیا دارم از این قاشقیا میخوام بگیرم نمیدونم بدردم میخوره یانه

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2731
معمولیا دارم از این قاشقیا میخوام بگیرم نمیدونم بدردم میخوره یانه

به درد میخوره ولی انواع سایز داره که هر کدومش واسه یه چیزیه

این بار دیگه تعلیق شم دیگه برنمی‌گردم🥺🥺💔                                                                                                                        مْردن هایته کوی/ژیان کوشتمی🚶🏻‍♀️💔
به درد میخوره ولی انواع سایز داره که هر کدومش واسه یه چیزیه

ستش میخوام بگیرم گفتم ببینم کاربرد داره یانه

ستش میخوام بگیرم گفتم ببینم کاربرد داره یانه

بله به درد میخوره