2733
2734
عنوان

بدبخت تراز منم کسی هست ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 73 پست
همه وقتم بابچه هامه زمان خالی ندارم  شوهرم که اصلا نگه نمیداره  مریض بشن خودم بایدببرم دکت ...

چند،سالشونه؟،خدا حفظشون کنه

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شنیدم دعا تا 40روز  فایده داره باز باید بری دوباره بگیری این قفل کردن همینجوریه

میخوای انجامش بدم امتحانش کنم روخودت تا عمرداری همه چیزتوببندم ,بعدش هم انواع واقسام دعاداریم اون حرفتون درست ولی اگه همه ایناچهل روزه باشه خسته میشه ادم همش ازدعاگرفتن که

2731
5و2سالو نیم

هم سن بچه های منن دقیقا 

میدونم چی میکشی ولی بازم میشه برا خودت وقت بزاری من میزارم امیدوارم تو هم بتونی 

موقع خواب بچه ها و موقع بازیشون گرچه دعوا شون زیاد شده 

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
اره پشت سرهم اوردم سخته 

اره واقعا من مریضم بودم بخصوص کرونا هم بود زیاد نشد از کسی کمک بگیرم کلا تنها بودم دوران سختی بود 

اره واقعا من مریضم بودم بخصوص کرونا هم بود زیاد نشد از کسی کمک بگیرم کلا تنها بودم دوران سختی بود&nb ...

انشاالله سلامت باشید همیشه  منم همینجوری ام میدونم سخته

میشه یه صلوات مهمونم کنی💙💙
انشاالله سلامت باشید همیشه  منم همینجوری ام میدونم سخته

فدات همچنین بچه های شما . پس خواهشا رو خودت کار کن یه سری آدما رو باید بیخیال شد و تو قلبت حذفشون کنی تا به خودشون بیان گرچه دیگه اون موقع دیره 

کاری نداره قفلش کن تاقیام قیامت اگه بتونه سمت دختری دیگه بره وباکسی بلانصبت غیراززنش دیگه نمیتونه نه ...

چ جوری قفلش کنع؟

کاش خاطرات دکمهِ Ðełete داشتَن-💀🚬
نمیدونی چقدسخته عشقم و عزیزم و زندگیم گفتنو به جای اینکه به من بگه به اونا میگه 

تو که می‌دونی همش رو داره به دروغ میگه 

اونا چه بدبخت هایی هستن که مخاطب اینن 

یا بدبختن یا هرزه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
جدا شدن‌الکی نیست.ادم وقتی میخواد جدا شه خزار تا مشکل براش پیش میاد اول از همه باید قوی باشه پشتوانه ...

منم دقیقا واسه همین از طلاق گرفتن میترسم

میشه یه صلوات مهمونم کنی💙💙
2706