2737
2739
عنوان

بدبخت تراز منم کسی هست ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 73 پست
براخیلیا راهشون هم دوربوده انجام دادم کارشون که راه افتاده برا پول دادن اذیتم کردن براهمینه میگم کار ...

حالاتضمینی هس؟چطوربایداطمینان کرد؟

کاش خاطرات دکمهِ Ðełete داشتَن-💀🚬
حالاتضمینی هس؟چطوربایداطمینان کرد؟

اولش من خودم بهتون میگم مجازی نمیشه به کسی اطمینان کرددومن درسته برااین واون اگه انجام دادم کاری شماره تماس ومشخصاتموبهش دادم که فکرنکنه مثل بقیه ادمای دیگه پولشوبزنم به جیب وبرم چون این پول باید خرج کنم  وپول حرام فوقش ادم اصلا یک بار دوباراصلاصدبار ادم ازاینو اون میخوره ولی اینم بفهم یه جوری اه ونالهمردم میگیرتت که کمرراست نکنی همیشع اول خداروببین بعدکاری انجام بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی لازمه باهاش خیلی سفت و سخت برخورد کنی لازم شد جیغ وداد کنی، درو به روش باز نکنی  و به خانواده ها بگی . ساعت ۳ نصف شبه مرد خونه معلوم نیست کجاست.هر زن دیگه بود خونرو روی شوهرش خراب میکرد  

اسی لازمه باهاش خیلی سفت و سخت برخورد کنی لازم شد جیغ وداد کنی، درو به روش باز نکنی  و به خانوا ...

دفعه اولش نیس خواهر همیشه همین برنامه اس

میشه یه صلوات مهمونم کنی💙💙
2742
میخوای انجامش بدم امتحانش کنم روخودت تا عمرداری همه چیزتوببندم ,بعدش هم انواع واقسام دعاداریم اون حر ...

هزینه قفل کردن چقدره  و اینکه تا چند وقت اثرش هست  باید  دعا نویس روش دعا بخونه دوباره  بعد اینکه اثرش تموم بشه

هزینه قفل کردن چقدره  و اینکه تا چند وقت اثرش هست  باید  دعا نویس روش دعا بخونه دوبار ...

تاوقتی که زندست وتواین قفل روباطل نکردی اثرداره خدانکنه یکی روقفل کنی دیگه بازکردنش کارحضرت فیله وکسی نمیتونه باطلش کنه غیرازخودت واون دعانویسی که انجام داده کارو

خانواده تو یا خودش نمیگن چرا زنت نصف شبی تنهاست .شاید دزدی اومد یا بچه مریض شد

خونوادم نگفتم نگران میشن خونواده خودشم که عین خیالش نیس

2740
تاوقتی که زندست وتواین قفل روباطل نکردی اثرداره خدانکنه یکی روقفل کنی دیگه بازکردنش کارحضرت فیله وکس ...

نگفتین هزینه شو و اینکه من مشهدم  نمیشه اینجوری نه

اولش من خودم بهتون میگم مجازی نمیشه به کسی اطمینان کرددومن درسته برااین واون اگه انجام دادم کاری شما ...

الان ینی مجازی برام‌ انجام نمیدین؟

کاش خاطرات دکمهِ Ðełete داشتَن-💀🚬
چیکارکنم بخدا خسته شدم

اين نظر منه ممكنه درمورد شوهر شما درست نباشه اول اينكه خدا هميشه هست و ظلم پابرجا نميمونه دوم اينكه شاد باش هرچقدر هم شوهرت خسيسه شما بيشتر خرج كن براي خودت وقت بزار ناهار درست كردي ببر با بچه هات پارك بخور و بگرد و بخر و خوش پوش باش ميدونم همسرت خسيسه و لباس خواب و......بخر فقط دنبال شوهرت نباش بزار اون بياد سراغت خودتو دست بالا بگير

اين نظر منه ممكنه درمورد شوهر شما درست نباشه اول اينكه خدا هميشه هست و ظلم پابرجا نميمونه دوم اينكه ...

ممنونم عزیزم واقعا بهم انگیزه دادی   منم  دیگه محلش نمیزارم واسه خودم زندگی میکنم