2733
2739
سلام روزتون بخیر من مشکل اضافه وزن شدید دارم وزن قبل بارداریم59 بود با قد 163 پایان ماه سوم 3کیلو اضافه کردم شدم 62 الان هفته 16 هستم شدم 65(به طور میانگین توو 4هفته اخیر هفته ای 1کیلو اضافه کردم) الان 16هفته هستم ولی انگار 7ماهمه دکترم خیلی دعوام میکنه میگه پس فردا دیابت میگیری مسموم میشی و خیلی چیزهای دیگه انقدر که من زدم زیر گریه از ترس الان میخوام رژیم بگیرم البته رژیمی که کلا برنج و ماکارانی سیب زمینی و کلا نشاسته رو حذف کنم و بیشتر میوه های سبز و عدس و تخم مرغ از این جور چیزها بخورم اگه این کارو کنم به جنینم آسیب نمیرسه؟ من لبنیات هم خووب میخورم فقط میخوام نشاسته رو حذف کنم
چون حامله ای و تغذیت خیلی خیلی مهمه اصلا سر خود رژیم نگیر برو یه متخصص تغذیه ی خوب که همه چیزای لازم رو دریافت کنی چون خیلی مهمه
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین معمولا اوناییکه لاغرن و یه عمر خودشون رو از غذا محروم کردن سریعتر چاق میشن تو بارداری. من خودم سر بارداری اولم با اینکه پرخوری نمیکردم ماهی 2 کیلو اضافه میکردم. یادمه حرص میخوردم. اما بعدزایمان سر 1 سال هیکلم شد مثل روز اول. به نظر من پرخوری نکن ولی چیزی رو هم حذف نکن.
آخه لیلیان جان من اصلا پر خوری نمیکنم ولی همش دکترم دعوام میکنه و بهم استرس میده بخدا دست من نیست نمیدونم چرا وزنم میره بالا همه ی ازمایشاتمم نرماله حتی بهم مولی ویتامین هم نداده خیلی نگرانم
اول اینکه دکترتو عوض کن انقدر بهت استرس میده دوم اینکه من وزنم خیلی بیشتر از شما بود دیابت میابت هم نگرفتم سوم اینکه باارداری وقت رژیم گرفتن نیس چهارمم اینکه میتونی زیر نظر متخصص تغذیه باشی
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2738
مرجان والا استرسی که دکترت بهت میده خیلی بدتر از اضافه وزنه از دست دکترت عصبانیم
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...