2733
2739

دلم تنگ میشه به زنگ ساعت و خواب آلودگی های هنگام سحری وبی خوابی های بعد ازسحری. تنگ میشه به انتظار تایم افطار و خستگی های شیرین بعد افطار  دلم تنگ میشه به گرسنگی ها وتشنگی . این حقیقت های شوخ طبع به کنار دلم تنگه به عبادت و نماز صبح سر وقت و به صدای ربنا واسما الحسنی شب های قدر سفره های سحری وافطاری. خدایا طاعات عبادات همه ی مردم رو قبول کن . التماس دعا دوستان سر آخرین سفره افطاری و طاعات قبول . عیدتون پیشاپیش مبارک😍😄

فقط خدا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ول کن بابا بذا بره پدرم دراومد دارم نامرئی میشم هشت کیلو کم کردم معدم داغون شد سرم از بیخابی ترکید 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

سلام عزیزم  همچنین 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2738
2706