2737
2739

من قبلاً خیلی پیش دعانویس میرفتم بیشتر برای دعای محبت و کارشوهرم و سرکتاب واین چیزا،واینکه از زمان ازدواجم تاحالاکه یازده سال میگذره همش اجنه اذیتم میکردن هم تو خواب هم بیداری ،تاجایی که میترسیدم حتی یه لحظه تو خونه تنها باشم .وبعدفهمیدم این اجنه توشب آخر ازدواجم وارد بدنم شدن ،چون من خودم یه هاله نور می‌دیم که توی اتاق خوابمون دور میزد.خلاصه اینکه تواین یازده سال حسابی منو اذیت کرد،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ومن همش دنبال راه حلی بودم تا اینکه یه هفته پیش نمازباطل السحر حضرت زهرا رو تو گوگل دیدم ولی مطلب دربارهش خوندم و شروعش کردم،این نماز موکلای قرآنی خیلی قوی داره که هم سحرباطل میکنن هم هرچی اجنه تو بدنت یا خونه ت باشه نابودش میکنن،من شب اول که خوندم خواب دیدم یه نیرویی مثل باد از تو هوا اومد وپسرم که نوزاد هست و توبغلمه داشت ازم میگرفت،ولی من با تمام قدرت پسرمو گرفتم و نذاشتم بگیرتش،البته شب اول نماز اجنه معمولا اذیت میکنن ومیترسوننت که دیگه ادامه ش ندی،ولی من ادامه دادم.

2728

و شب پنجم که خوندم صبحش خواب دیدم یه ماربهم حمله کرد ولی من با دستم سرشو گرفتم و اینقدر فشار دادم تا بی حال شد وافتاد،و اگر در طول این نماز خواب ببینی که داری یه حیوان موذی مثل مار،عقرب،سوسک داری میکشید یعنی داری اون اجنه یا موکل سحر ونابود میکنی،ومنم خوشحال شدم که بلاخره راحت شدم،ولی مطمئن نبودم که نابودشدم این اجنه ای که منو اذیت میکنه

برودکتر

اگر با چشم سر ببینیم شون و با گوش سر صداشون بشنویم توهمه 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
2740
برودکتر

ولی اگر خودمون زیاد دنیای ماورا کنیم ممکنه وافعا مریض بشیم دنیای ماورا مال اهلش هس، و خدا خودش باید بخواد ما رو وارد این چیزا کنه 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!

از خدا و موکلان این نماز خواستم بهم تو خواب نشون بدن که مرده یانه،شب ششم هم نمازموخوندم وخوابیدم وبلاخره صبحش  یعنیامروز بعدازنمازصبح خواب دیدم که یه جایی بودم یهو بدنم گرم وسنگین شد ولی بعد از بیرون بدنم یه صدای مردونه ی خیلی بلند مثل تو فیلما که حاکما حرف میزن ن گفت پیام من به تو اینکه زندگی من در این دنیا تمام شده چیه سری حرف دیگه زد که صداش خیلی یهو کم شد و من نشنیدم و بعدش از خواب بیدار شدم ،یعنی خدابهم نشون داده خیالت راحت این دیگه نابودشد

کلا به خاطر همبن میگن دور  طلسم و دعانویس ها خط بکشین، حالا هر چی من تو فضای مجازی مطلب می ذاشتم فلان عواقب رو داره مگه کسی توجهی می کنه 

وخداروشکر فکر کنم بعدازیازده سال راحت شدم،بحدی میترسیدم که نمیزاشتم بچه هام بیرون از خونه برن ومنو تنهابذارن،دوستان می‌خوام بگم به هیچ عنوان پیش دعانویس ویا سرکتاب حتی قرآنیش نرین،این چیزا واقعا وحشتناک زندگی آدمو نابود میکنه،من اینقدر ترسو شده بودم که شوهرم و اطرافیانم مسخره م میکردن میگفتن توهم میزنی همش میترسی،جنی وجود نداره، ولی من می‌دیدم و اذیت میشدم. فقط م حرفم اینه هر مشکلی دارید بازیکن تحقیق تو همین گوگل اونم راهکار قرآنی مشکلتون حل میشه و راحت میشید،ودرضمن هرچی دعادارید تو خونه بندازید دور،من تا دعاهامو انداختم بیرون صبحش خواب دیدم که اجنه نابودشدم.