2733
2739
عنوان

کی از بانه وسیله برقی بزرگ اورده مثلا ساید

| مشاهده متن کامل بحث + 3290 بازدید | 45 پست
یکی از دوستام میگفت باید مارکاشو بشناسی مثل اینکه بعضی اسماش رو نمیشناخته شما میدونید لوازم برقی چه مارکایی داره و چیا خوبه بیارم؟اگه جنساش چینی باشه که بده،خب یکی کمک کنه دیگه ؟!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ما کولر هیتاچی گرفتیم بعد ما همه عموهام گرفتن خیلی عالیه. تلویزیون توشیبا گرفتیم کیفیتش خیلی خوبه. ببین اگه اون اقا رو پیدا کنی یکی از مطمین ترین افراد اونجاس. واقعا جنس خوب میده اگه خودش نداشته باشه معرفی میکنه بری از کجا بگیری
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2740
ببین الان میگن شاید تفاوت چندانی نکنه به حاطر هزینه راه. مگه اینکا بدی به کامسونی که مال بقیه رو میتره مال تورو هم بیاره که خب احتمال ضربه خوردن هست. چدا تهران نمیخری یخچالو؟ بانه یخچالش خوب نیست ما هم اخه بخچال میخوایم
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
ماهم تلویزیون خریدیم 4 میلیون خیلی هم خوبه نباید وسیله زیاد بیاری یه دونه رو کار ندارن ماشینو میگردن زیاد وسیله بگیری گیر میدن ولی بعضی جنساشون فوق العاده خوبه باید بگردی وسیله هات هم آگه برقیه حتما امتحان کن مطمئن شی سالمه
2706