2733
2739
میخوایم یخچالمون رو عوض کنیم قبلیه یخچال فریزره حالا یکی از دوستای شوهرم وسوسه مون کرده بریم بانه خودش تو بانه قیمت گرفته سامسونگ ولی فوتشو نگفته 6ملیون که اینجا از 7/5به بالاست حالا میشه ساید از بانه اورد با ماشین وانت کرایه ای ؟گیر نمیدن ؟اخه شنیدم با ماشین شخصی و خانواده هر چی بیاری کاری ندارن دوست شوشو ماشین ظرفشویی اورده بود !!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین باید بشناسی ازشون وسیله بگیری چون گارانتی نداره ممکنه خراب شه. ما اسپلیت و تلویزیون 7 سال پیش حریدیم فوق العاده ان هنوز بهترینن . از اقای محمودی خریدیم اسم لوازم خانگیشو نمیدونم. خواستیم یخچالم بخریم گفت یخچال خوب فعلا نیست تصمیم گرفتیم بریم تهران امین حضور بخریم. خود این اقا یخچال نمباورد. تمام فامیلامونم بعد از ما ازش خرید کردن و همهههه راضی بودن
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2740
خب میشه اورد ،ولی مسئله گارانتیم مهمه ها؟بازم باید روش فکر کنیم ؟؟؟اگه رفتیم بانه غیر از یخچال چی خوبه بخرم وسیله های کوچیک تر ؟البته فقط غذا ساز ندارم چای سازمم سوخته خوبه از اونجا بیارم؟
2706