2737
2739

با شوهرم که ازدواج کردیم دوست بودیم و دانشجو بود باباش با هزار منت خونشو داد بهمون یکی دوسال نشستیم خیلیییی منت میذاشت بعدم مجبور بودیم  نزدیک مادرشوهر باشیم تو هرکاری دخالت می‌کرد چه روزایی که اشکمو درنیاورد  حالا خداروشکر وضعمون خوب شده هیچ‌ نیازی به خونه و پولشون نداریم شوهرم میخواد سمت مامانم خونه برام بگیره برم پیشش🥲 و مطمئنم یه دعوای شدید در راهه که مادرشوهر نذاره بریم 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

خوش به حالت دعا کن انشالله منم مستقل بشم ببینم چه طعمیه😍

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ساعت با مادرت فاصله داری؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731

خودتون تصمیم بگیرید

رک اگردخالت کردن بگولطفابزاریدخودمون بیشترمیفهمیم چون سوادمون بیشتره

سوادربطی به فهم نداره

ولی وقتی طرف بیشعورباشه دخالت کنه توهم اینطوری بگودیگه خفه میشن

ازهرکس ازخداوندواسلام متنفره متنفرم حتی جزئی،ازهرکس که زندگی کسی روحتی دعوابندازه هم متنفرم چه برسه طلاق بشن خدانکرده......
2738
عزیزم چ با منت چ بی من اونا تو شرایط سخت بهتون کمک کردن  احترامشون رو نگه دارید

از سر اجبار و با منت 😑

از سر اجبار و با منت 😑

دقیقا

نمیکردن منت هم نمیزاشتن

ماکه ازشون نخواستیم

ازهرکس ازخداوندواسلام متنفره متنفرم حتی جزئی،ازهرکس که زندگی کسی روحتی دعوابندازه هم متنفرم چه برسه طلاق بشن خدانکرده......
یه خونه وسط بگیرین دیگه عزیزم که دعوا نشه

نمیشه شوهرم خیلی وقتا سر پروژه هس نیس خیلی تنهام 

خب یه خونه بگیر که هم از خانپاده خودت دور باشی همم خانواده شوهر بلاخره هر چی هم باشه یه حرفی سخنی چ ...

دو سه سال نزدیک مادرشوهر بودیم حالا چه اشکالی داره یه چند وقتم برم پیش مامانم! خواهرشوهرمم تو عقده میگه فقط پیش مامانم خونه باید بگیری