2733
2734
عنوان

شوهرم برای خواهرش دنبال شغله اونوقت برا من

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 61 پست
مشکل اینه یدفه نمیشه عوضشون کرد زمان میبره تا راضی بشن.شاید شوهرت مث الان شوهر من هی اصرا. کنه پاشو ...

نه این بیماره ، 

شاید اگه بد دل و شکاک نبود منم خواب صبحگامی و استراحت و آرامش تو خونه رو انتخاب میکردم ، اما جدای از بددلیش یه سری عادتای بد دیگه هم داره که اگه همین تا سر کارم نرم زندانی زندانیم میکنه ، 

الانم حرص میخوره چون نمیتونه درست کنترلم کنه ، البته میبره میارتم خودش 

اره خیلی سخته منم از دیروز دارم بهش میگم چطور برا من بد بود و رسم نداشتین برا خواهرت الان رسم شده و ...

۲ سالی میشه ، 

من میگم آدم اگه سر کار هم نره.  اصلا اجازش رو نداشته باشه خب ، از بقیه حق و حقوق دیگه محروم نباشه ،آزادی داشته باشه ، خوشی داشته باشه ،دیگه طرفو محدودش نکنه راحتش بذاره بهش زور نگه ، سواستفاده نکنه ازش دیکتاتور بازی درنیاره بگه اها اینکه الان هیچ شغل و درآمدی نداره ناچاره بسوزه و بسازه باهام ، تو سرش هم بزنم از جاش تکون نمیخوره 

خواهر خیلی از مردای این دوره و زمونه نامردن 

خودمون باید حواسمون باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲ سالی میشه ،  من میگم آدم اگه سر کار هم نره.  اصلا اجازش رو نداشته باشه خب ، از بقیه حق ...

اره واقعا همینطوره.بس ک بد دل هستن.باید اول طرفشون رو بشناسن بعد محدودش کنن.الان ک منو شناخته ک دیگ دیر شده . هرکار کنم هرجا برم کار نداره ولی گذر زمان و از دست دادن موقعیتمون چی😔

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
اره واقعا همینطوره.بس ک بد دل هستن.باید اول طرفشون رو بشناسن بعد محدودش کنن.الان ک منو شناخته ک دیگ ...

یعنی شوهر شما هم بددل بود ؟ 

اخه آدم بددل که درست نمیشه به مرور بدتر و بدتر میشه 

اینکه از طرف شناخت نداشته باشی و دیرتر اعتماد کنی طبیعیه ، 

بعضی اقایونم هستن حسودن تا زنشون جوونه اجازه تنهایی جایی رفتن رد نمیدن و استرس میگیرن 

اما بددلی مرد یه چیز جداست ، اونا گیر میدن ، رو اطرافیان و محارم زن هم حساسن ، به پوشش به حجاب به همه چی

2731
یعنی شوهر شما هم بددل بود ؟  اخه آدم بددل که درست نمیشه به مرور بدتر و بدتر میشه  اینکه ...

اره ی جورایی یکم بد دل بود ک نمیزاش برم سرکار .چرا با صبر و صحبت ادما عوض میشن.فقط باید صبور باشی .میگم از این رو ب اون رو شده تو این ده سال.ولی صبرم دیگ نگو چغدر صبر کردم

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
بگو‌زمونه عوض شده ولی بهتر نشده که هیچ بدترم شده..زمان من محیط کار خیلی بهتر بود..نمیشه که همه چی وا ...

افرررین .دقیقا منم میگم بدتر شده زمونه من موقع ک دانشگاه میرفتم اصن سرم تو درس مشق بود اما بعضیا الانیا ماشالله هواسشون ب همه جا هس بجز درس 

حالا خودش برا خواهرش یگسره دنبال کاره.حالا من ناراحت نیستم همه چی رو ول کردم اونموقع .از این ناراحتم ...

حالا همسرم نمیذاره تنها جایی برم ک بده تنها زن بیرون بره و گرگ زیاده و فلان مامان و خواهرش تنها از این شهر ب اون شهر میرن میمونن کل بازارو میگردن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
اره ی جورایی یکم بد دل بود ک نمیزاش برم سرکار .چرا با صبر و صحبت ادما عوض میشن.فقط باید صبور باشی .م ...

یعنی منم امیدوار باشم که بهتر میشه ؟ 

منو روانی کرده از بس روانی بازی درمیاره ، البته اینو بگم خیلی بهتر شده یسری کارا و حرفا رو دیگه نمیزنه ، اما همونجور حسود و دل سیاهه و شکاک

حالا همسرم نمیذاره تنها جایی برم ک بده تنها زن بیرون بره و گرگ زیاده و فلان مامان و خواهرش تنها از ا ...

وایی حرفا مثل شوهر منه چرا 

جامعه پاره گرگه و از این حرفا

و دوست دارن بترسیم و وابسته شون بشیم

حالا همسرم نمیذاره تنها جایی برم ک بده تنها زن بیرون بره و گرگ زیاده و فلان مامان و خواهرش تنها از ا ...

فک میکنن خونوادشون با بقیه فرق دارن

یعنی منم امیدوار باشم که بهتر میشه ؟  منو روانی کرده از بس روانی بازی درمیاره ، البته اینو بگم ...

میدونی وقتی بیشتر بگذره و تو رو بشناسن دیگ خودشون خسته میشن حوصله ندارن.اگ هم با زبون باهاشون صحبت کنی ک چ بهتر زودتر بهتر میشن

فک میکنن خونوادشون با بقیه فرق دارن

فکر نمیکنن خونوادشون فرق دارند. فقط دوست ندارند خواهر خودشون مظلوم و توسری خور باشه پیش شوهرش! اما زن خودشون سر کار نره تا هر کاری خواستند بکنن و زبون زنشون هم کوتاه باشه. 

2706