2737
2739

بیاین تا ماجرا دانشگاه سرکار خودم بگم 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل ازدواج هم شاغل بودم هم دانشگاه میرفتم اما از اونجایی ک موقع عقد شوهرم گفت نرو منم چون گفتم خب از لحاظ مالی مشکلی نداره چرا من برم منم نمیرم.

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2731
2740

حالا خودش برا خواهرش یگسره دنبال کاره.حالا من ناراحت نیستم همه چی رو ول کردم اونموقع .از این ناراحتم ک میگف ما بد میدونیم.پس چرا جلوی پیشرفت منو گرفت اما الان برا خواهرش بد نیست😏

مردایی که به زن الزام میکنن سر کار نره یه سری موجودات داغون مورد دارند! باید با حداکثر سرعت ازشون فر ...

الان میگه زمونه عوض شده عیب نداره بره.میگم اتفاقا چن سال پیش بهتر بود

حالا خودش برا خواهرش یگسره دنبال کاره.حالا من ناراحت نیستم همه چی رو ول کردم اونموقع .از این ناراحتم ...

دقیقا همین الان بهش بگو 

تو ك میگفتی ما بد می‌دونیم چطور الان خوب میدونین؟ 

مغزهایی آلوده از افکار پوچ ...🖤