2737
2734
عنوان

مو و زیبایی+ عکس

828 بازدید | 59 پست

شما برای زیبایی و سلامتی موهاتون چیکار کردین

اگر دوست دارید عکس موهاتونو بدین 🙃

بگید همه از تجربیاتتون استفاده کنند😉

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار

عکس رو توی سایت نمیذارم به هیچ وجه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

امروز میخوام برم روی موهام پلکس انجام بدم

به نظرتون چطوره؟

بوتاکس و پروتئین و کراتین و اینجور چیزا کدومشون خوبه؟

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی هفته ای ۲ بار میرم موهامو میشورم و تماممممممم

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
2731

استارتر انگار بد موقع تاپیک زدی

مو قشنگا خوابن😕😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
استارتر انگار بد موقع تاپیک زدی مو قشنگا خوابن😕😂

ن بابا من بیدارم

تنها عمل زیباییم کوتاه کردن موهام بوده 

عمل مراقبتی موهامم این بوده ک هفته ای س روز میرم حموم کلمو میشورم

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
2740
ن بابا من بیدارم تنها عمل زیباییم کوتاه کردن موهام بوده  عمل مراقبتی موهامم این بوده ک هفته ا ...

چه عالی👍

استارتر انگار بد موقع تاپیک زدی مو قشنگا خوابن😕😂

نچرالا همه بیدارن

زن زندگی همینان ... بقیه ادا در میارن

چه عالی👍

بلی

تازه فرفری اقامونم هستم😢😍

موهام حالتش جوریه انگار دوساعت نشستی بابلیس کشیدی🤣

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
ن بابا من بیدارم تنها عمل زیباییم کوتاه کردن موهام بوده  عمل مراقبتی موهامم این بوده ک هفته ا ...

خب خدا رو شکر شما جواب دادید، تاپیک بی جواب نموند😃

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
نچرالا همه بیدارن زن زندگی همینان ... بقیه ادا در میارن

دقیقا😑

خب خدا رو شکر شما جواب دادید، تاپیک بی جواب نموند😃

اره واقعا خداروشکر🤣

2706