2733
2734
عنوان

مو و زیبایی+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 59 پست
اره واقعا خداروشکر🤣

البته استارترم فکر کنم حموم میره ولی خب بازم قابل قبوله😂

شوخی کردم عزیزم، ان شاءالله همیشه هم خودت سلامت باشی هم موهات😍❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شب عکس میذارم قبل و بعدشو ببینید! الان هرچی میزنم عکس نمیره

سایت خرابه😫

فقط میشه آپلود کرد

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
شب عکس میذارم قبل و بعدشو ببینید! الان هرچی میزنم عکس نمیره

باید آپلود کنی

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
خوبه؟ من موهامو عید رنگ و لایت کردم الان میتونم کراتین کنم؟

اره عالیه 

آره باید از وقتی که رنگ کردی یکماه بگذره

خدایا بابت سلامتی و همه نعمت های خوبی که بهمون دادی و قدرشو نمیدونیم تشکر 
بلی تازه فرفری اقامونم هستم😢😍 موهام حالتش جوریه انگار دوساعت نشستی بابلیس کشیدی🤣

خوشبحااالت من عاشق اینم موهام فرفری باشه🥺 در حالی ک لخت شلاقیه انگاری رفتم کراتینه کردم😐

من‌بیدارم ولی اجازه عکس گزاشتنو ندارم😐😂💔

کارایی که در جهت سلامتی و رشد موهات انجام میدی رو که میتونی بنویسی🤧😂

امروز میخوام برم روی موهام پلکس انجام بدم به نظرتون چطوره؟ بوتاکس و پروتئین و کراتین و اینجور چیزا ...

کراتین افتضاحه

موهای دوست من ریزش گرفته بود کامل فرق سرش مشخص بود با روغن زیتون و یه سری دارو های دیگه تقویتش کرده الان بهتر شده

تاریخ تیکرم تموم نشده به هدفم رسیدم😍خدایا شکرت      این حس خوبو برای همتون ارزو میکنم🥰                   دوست عزیزم میشه یه صلوات برام بفرستی تا بقیه کارامم درست شه؟🥺❤
چطوری؟

میری گوگل میزنی آپلود عکس. بعد ی صفحه باز میشه عکست رو میزاری اونجا. لینک عکس رو اینجا میزاری

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
ن بابا من بیدارم تنها عمل زیباییم کوتاه کردن موهام بوده  عمل مراقبتی موهامم این بوده ک هفته ا ...

😂😂😂

تاریخ تیکرم تموم نشده به هدفم رسیدم😍خدایا شکرت      این حس خوبو برای همتون ارزو میکنم🥰                   دوست عزیزم میشه یه صلوات برام بفرستی تا بقیه کارامم درست شه؟🥺❤
2706