2737
2734

سلام دوستان کسی بلده از رو سونو بین هفته شش تا هشت بچه قبلا دیدم تو سایت میگفتن 😬😁😁

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاریخ تولدواخرین پریودیتوبگوگلم

پریودی منظمی که ندارم ولی اشتباه نکنم تو بهمن بود تاریخ تولدم مبشه۱/۳/۶۵

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
باوا‌ این‌ قسمت‌ از فهمیدن‌ جنسیت‌ برا‌ دستگاهای‌ سونوهم قفله بعد ت انتظار داری اینجا بهت بگن تازه د ...

برا فان گلم بالاخره کنجکاوی و سرگرمی😬

بچه دومتع  ؟ اولیت دختر پسر؟ الان چند هفته ای؟  منم ۱۷ هفتمه هنوز نمیدونم جنسیت بچه ام رو

من ناخاسته بوده گلم اولی پسر 

2740
اگ اوایل بهمن بوده پسر اگ اخراش دختر

مرسی عزیزم اوایل بهمن بود

علائمت واسه پسرت چطوربودگلم 

والا ترشی و شوری میخوردم صورتم لک انداخته بود فقط بعدظهر تهوع داشتم ولی اینو همه چیش مثل پسرم فقط از چای بدم اومده اصلا نمیتونم شیرینی تحمل کنم در صورتی که برا وسرم بی میل نبودم برا شیرینی صورتم خیلی کم تازه داره شروع میکنه به لک سینه هام بزرگ شدن برا این بارداری🙈😅

خواهش میکنم گلم انشاالله اول سالم باشه بعدجنسیت ک‌دوسداری

مرسی عزیزم😘

2706