2737
2734
عنوان

وقت اجابت دعاس

148 بازدید | 22 پست

"یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را". . . .

"یک بار به نام من محتاج بینداز"

"شاید که همان دانه ی تسبیح دعایت. . . .

"یکباره بیفتد ، به دریای اجابت". . . .

توروخدا از ته دلتون می خوام تو این لحظات دعام کنید ب کسی ک دوسش دارم بدون مخالفت برسم هرچی ب دلتون افتاد برام بخونید.منم محبتتونو بی جواب نمیذارم هرکی رو لایک کردم براش هرچی ب دلم افتاد میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آیه الکرسی میخونم عزیزم الهی به آرزوت برسی 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
التماس دعا برای امضام دعا کنید من برات حمد میخونم

برای شما هم آیه الکرسی میخونم عزیزم

دعا کن اول برای ظهور اماممون بعد منم مادر بشم 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2740

ان شاالله حاجت روا بشید واسه منم دعا کنیدکه این ماه مادر بشم با آی یو آی کردن التماس دعا 

😍به آرزوهایم قول رسیدن داده ام ۰۰۰به همین زودی به آنچه که می خواهم میرسم ۰۰۰به دست خواهم آوردهر آنچه آرزوست ب امیدخدا۰۰۰کسی از توکل به خدا پشیمون نشده😍خدایاشکرت پروردگارا سپاس خداونداسپاسگزارم۰۰۰  سال ۱۴۰۲ سال برآورده شدن آرزوهامه به همین زودی ان شاالله صاحب خونه و بچه میشم به خدایم ایمان قلبی دارم   مطمئنم همین طور که من می‌خواهم میشه به زودی ۰۰۰دوقلو پسرام میان تو دلم و شروع به ساخت خونه میکنیم ب یاری خدا     
التماس دعا برای امضام دعا کنید من برات حمد میخونم

شما آرزو داری مادر بشی....من مادر آرزو دارم بچه م خوب شه....چه حکایت غریبیه

...

انشاالله که یه بچه سالم و خوشکل و صالح خدا بهت میده.

الهی......گاهی ... نگاهی....
توروخدا برای ازدواج من و خواهرم دعا کنید خیلی ناامیدم😭😭

نا امیدی کفر عزیز دلم 

ازدواج منم محال بود خیلی التماس خدا کردم زیر بارون اذان ظهر از ته دلم از خدا خواستم ازدواج کنم بعد دوهفته عقد کردم 

براتون آیه الکرسی میخونم عزیزم بخدا بسپار همه چی رو

2706