2733
2734
عنوان

هدیه روز معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 1324 بازدید | 41 پست
نام معلم مقدسه شغلش شغل انبیاست  نبابد با یه مهندس مقایسه کرد  مهندس رو همین معلم ها پرو ...

عزیز من تند رفتی بقول خودتون 

من نوشتم تجربه ی خودم نیست درد و دلای بقیه است که با من هم صحبت شدن ! 

درثانی حرف از اجبار هست وقتی یک نفر میخواد بزور از بقیه پول بگیره این هدیه خوردن داره ؟ والا پول زور خوردن نداره هدیه یعنی یک نفر با میل باطنی برای دیگری تدارک ببینه... کجای دین ما اومده که تکریم مقام معلم با هدیه دادن میسر میشه ؟! تکریم مقام معلم با احترام و گرامیداشت همراه تشکر امکان پذیر نیست ؟ حتما باید بار مالی داشته باشه طوری که فردی محتاج صد تومن باشه اونوقت برای حفظ آبرو بچش که همرنگ جماعت بشه باید پول زور بده ؟! یکم تفکر کافیه تا دیگه تند نرید ... با رسومات مسخره گند زدیم به اعصاب جامعه همین  

عزیز من تند رفتی بقول خودتون  من نوشتم تجربه ی خودم نیست درد و دلای بقیه است که با من هم صحبت ...

کسی پول زور از کسی نخواست میگم روز معلم یک نفر انتخاب بشه بعنوان نماینده اولیا شماره کارت بده هر کی مایل بود مبلغی واریز کنه و با یه بذنامه و مرایم قدردانی بهشون تقدیم بشه 

کی حرف زور زد کی حرف پول زد؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز من تند رفتی بقول خودتون  من نوشتم تجربه ی خودم نیست درد و دلای بقیه است که با من هم صحبت ...

همه کشورا هدیه میدن ـمثلا توی استرالیا که حقوق معلم خیلی بالاست انقد که دانش اموزا کادو و هدیه میدن دولت کمیته رسیدگی به فساد تشکیل میده که دلیل کادوها بررسی بشه 

کسی پول زور از کسی نخواست میگم روز معلم یک نفر انتخاب بشه بعنوان نماینده اولیا شماره کارت بده هر کی ...

شما فقط برداشت خودتون رو از جملات دیگران انجام میدین بدون اینکه حتی ذره ای بهشون توجه کنید ! 

کامل نوشتم وقتی یک نفر نماینده میشه پول جمع کنه خب مشخصه بقیه رو تو رو دربایستی میذاره که بخاطر آبروشون مجبور بشن تو این هدیه در ظاهر از روی میل در واقع زوری شرکت کنن ! آقا هدیه دادن یه امر اختیاریه به استرالیا چیکار داریم ما ؟! از والدین هرکسی دلش خواست هدیه شو بده چیکار به بقیه داره شما فقط به خودتون نگاه میکنید ؟ شاید ینفر توان همون صد تومن رو نداشته باشه شاید اصلا دلش نمیخواد ! بعضی معلم ها نه تنها کارشون رو درست انجام نمیدن بلکه با شیوه ی غلط تربیت و آموزش باعث نابود شدن آینده ی یه فرد میشن و تو این سیستم آموزش پرورشی داغون کم نیستن از این دست معلم ها خب چرا باید تقدیر بشن ؟ کاش تو روز معلم یه بررسی روی کار معلمین میشد که تنبیه و تشویق درکنارهم سازنده باشه 

2731
نمیدی نده عزیزم چرا بحث میکنی

شما هم حرفی رو اگه از کسی شنیدین دقت کنید ببینید چی نوشته و اگه در آخر دیدین حق میگه به جای پیچوندن قبول کنید همین ! درضمن شروع کننده بحث با شما من نبودم ! من برای استارتر نوشتم شما اومدی بحث کردی با من منم منطقی جواب دادم در اخر شما میگی بحث نکنم ؟! خیلی جالب هستین منطقتون در بحث رو متوجه شدم و با شما دیگه ادامه نمیدم 

شما هم حرفی رو اگه از کسی شنیدین دقت کنید ببینید چی نوشته و اگه در آخر دیدین حق میگه به جای پیچوندن ...

من به عنوان اولیا بچه های مدرسه ادب کرج یه پیغام گذاشتم که هر کی هر چقدر میتونه مبلغی جهت کارت هدیه واریز کنه و اصلا قرار نیست بگیم کی چقدر واریز کرده جمعا مبلغ 1 ملیون 350 جمع شد که صدوپنحاه هم دوباره واریز کردم که رند بشه بدون اینکه بگم کی داده کی نداده تقدیم به معلم عزیز میکنم و میگم از طرف همه بچه ها جمع شده  چون زحمت میکشه و اتگیزه ای میشه که بیشتر تلاش کنه برای بچه هامون

من در تاپیک استارتر نیومدم که بحث کنم اندازه کافی گرفتاری دلرم شما بودید که طومار مسمار اوردید و حکم و جزا نوشتید که ای داد فلان و بیسار معلم گوه خورده هدیه بگبره بازم میگم اگر نمیتونید یا در توانتون نیست که هدیه ای اختصاص بدین به معلم خوب ندین کسی هم زور نکرده ولی نباید و حق ندارید که نسخه بپیچید که این پولِ زوره و نباید جمع بشه و و و 

موفق باشید 

من به عنوان اولیا بچه های مدرسه ادب کرج یه پیغام گذاشتم که هر کی هر چقدر میتونه مبلغی جهت کارت هدیه ...

متاسفانه نه تنها منطق بحث ندارید ادب هم ندارید و دروغ هم به دیگران نسبت میدین برای اینکه کمتر بهتون فشار بیاد یکبار دیگه پیام های من رو بخونید آخه مثل اینکه خیلی بیکار هستین که میگردین ببینید کی طومار نوشته جواب بدین !!! در شان و شخصیتم نمیبینم بیشتر ازاین همکلام بشم با شما 

2738
متاسفانه نه تنها منطق بحث ندارید ادب هم ندارید و دروغ هم به دیگران نسبت میدین برای اینکه کمتر بهتون ...

ما در مورد معلم و روز معلم صحبت کردبم نه تنبیه معلم و  سیستم اموزشی مملکت 

اصلا از کجا مطمئنید همه معلم ها بچه ها رو نابود میکنند و هیچکدوم لایق نیستن تقدیر بشن 

متاسفانه نه تنها منطق بحث ندارید ادب هم ندارید و دروغ هم به دیگران نسبت میدین برای اینکه کمتر بهتون ...

با احترام بگم شما از اون دست اتسانهای شریفی هستید که سعی میکنید منطقی باشید و روشنفکر و همه چیز دان و با ادب

اشکالی نداره که سعی کنید ولی اینکه مطمئن باشید اینگونه هستید، کاملا اشتباهه

یه سال خواهر کوچک من دوم ابتدایی بود  ایقد گریه کرد که یه ظرف گرون قیمت دیده بود تو مغازه که مجبور کرد مامانم بده ببره برای کادو روز معلم، چون همکلاسیاش فلان کادو برده بودن واینم میخاست جلو همکلاسیاش کم نیاره! حالا ما برای خودمون اینقد گرون نمیگیریم ولی مجبور شدیم بخاطر آبجی کوچولو بگیریم.... واقعن روز زور هست نه روز معلم! 

کاش آموزش پرورش هدیه روز معلم ممنوع کنه! چون از اداره که هدیه میگیرن معلما نیازی هست دانش آموز و خانواده ها رو به دردسر بندازن با این اوضاع اقتصادی!؟ 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40