2737
2739
عنوان

هدیه روز معلم

1275 بازدید | 41 پست

سلام.خانما برای معلمی که ازش راضی نبودم اما نمی خوامم دست خالی بچمو بفرستم مدرسه چه هدیه ای بگیرم که مناسب باشه و گرون نباشه؟ 

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تیشرت

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2740
راضی نبودی نگیر منت سر معلم نذار نیازی به کادوی اولیا نداره.

کی صحبت از منت کرد؟

کی گفت معلم نیاز داره؟

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
راضی نبودی نگیر منت سر معلم نذار نیازی به کادوی اولیا نداره.

منتی نیست.

شما که اصلا در جریان ماجرا نیستین چرا الکی جبهه می گیرید.

معلم پسرم خیلی بی خیاله اصلا درس نمی ده من فقط خودم باهاش کار می کنم

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"

هدیه روز معلم واقعا برای خانواده ها بار مالی شده هر سال تو یه کلاس یه مادری از روی خودشیرینی پیام میذاره تو گزوه که بیاید فلان مبلغ بذاریم کارت هدیه بگیریم !!! خب اینا پول زوره معلمم حقوق میگیره مجانی کار نمیکنه که مگه روز مهندس و پزشک و کارگر و برای دیگران کادو میدین ؟ مگه اینکه اون فرد از اعضای خانواده باشه ! مردم رو مجبور میکنن پول بدن شاید یکی دلش نخواد بده خب 

اینا رو خودم تجربه نکردم درد و دلای کسایی بوده که باهاشون برخورد داشتم