2733
2734
عنوان

فشارم خیلی پایینه کمککک

101 بازدید | 14 پست

بچها چند بار علائم سردرد و بدن درد شدیدو تب و لرز و سبکی و گیجی سر رو داشتم و پیش دکتر ک رفتم فشارمو گرفته ۶ یا ۶.۵ بوده . ولی میتونستم راه برم و بیهوش هم نبودم 

این افت فشار بخاطر چیه ؟ من از مهر ۱۴۰۱ گرفتار این درد و مرض شدم و الانم ۷،۸ ماهه که یهویی حواسم پرت میشه و اونموقع هستش که میفهمم باز فشارم افتاده . حتی شده بعضی وقتا قاطی هم میکنم و کلمات رو اشتباه تلفظ میکنم بخاطر منگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره مجبور شدم بزنم دیشب 

خوب میشی. به خودت برس خوراکت خوب نیست؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
برو متخصص غدد

من دی ماه متخصص غدد رفتم و گفت که این مقدار فشار واطت خیییلی کمه و چند تا سوال ازم پرسید . فک کنم واقعا مشکل غددی دارم چون همش وزنم کمه و لاغرم و بی حال 

مصرف نمک یکم ببر بالاتر. نه زیاداااا.مثلا غذاهای شور..باید دلیلش رو پیداکنی تا برطرف بشه.. من که برعکس توام فشارم همش ۱۲ ۱۳ هست. باروزه داری تازه میاد رو ۱۱..وقتی سردرد میگیرم میفهمم رفته بالای ۱۴

پارسا پسرمامان😍
2740
نه اتفاقا خوراکم خیلی خوبه  انواع مغز ها و ارده و گوشت و خلاصه هر چی که مقویه تو خونه واسم فرا ...

آزمایش دادی؟ تیروئید

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

عزیزم منم دچار همین مشکل شدم چند ماه اگر قلبت رو چک کردی و ازمایشات چکاپ رو دادی و مشکلی نبود ان شاالله برو دکتر مغز و اعصاب

در ضمن همیشه ماها باید تو جیبمون کشمش و نخود و توت ازینجور چیزا باشه حتی احساس گسنگی هم نکردیم یه مشت بخوریم

خوب میخواستی بگی اینو که خودمم میدونم چاره چیه چیکار کنمتا خوب شم؟ 

نمیدونم سوالاتش رو پرسید و یه سری دارو بهم داد و گفت اینا مکمل هستن و سه چهار ماه دیگه بیا واسه آزمایشات تکمیلی 

نمیدونم سوالاتش رو پرسید و یه سری دارو بهم داد و گفت اینا مکمل هستن و سه چهار ماه دیگه بیا واسه آزما ...

پس احتمال داده یه چیزایی تو بدنت کم یاپایین باشه مثلا ویتامین...  برای همین فشارت پایین میره. تحت نظر باش 

2706