2737
2739
عنوان

سرطان سینه

503 بازدید | 29 پست

کسی بوده خودش یا اطرافیانش این بیماری رو داشته باشن؟؟؟ علائمشون چی بوده باید پیش چه دکتری رفت؟ زنان؟ این بیماری می‌تونه ارثی باشه ؟ممنون میشم راهنماییم کنید 

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد توی سینه ، تغییر رنگ بافت سینه ، توی معاینه تومور و توده مشخص میشه ، ترشح نابه جا و غیر طبیعی از ...

باید پیش چه دکتری برم؟؟ وای وای من خالم این بیماری رو داشت جراحی شد یعنی منم ممکنه گرفته باشم؟ تو سینه سمت چپم درد و سوزش دارم یه دردی از سمت زیر بغلم میاد تا نوک سینه

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
2731
یکی از بستگان ما داره متاسفانه دیر اقدام کرده  الان کل بدنشو گرفته دکتر جواب کرده😔

وای چقدر بد..

2740
غده زیر بغل  توده و سفتی داخل سینه  فرو رفتگی نوک سینه  خون ریزی نوک سینه ‌ ...

ممنونم عزیزم ببخشید ممکنه مثلا فقط درد و سوزش آدم داشته باشه اما دچار این بیماری بشه؟

ببین سرچ کن توی گوگل ویدیوی مزدافر مومنی در مورد این بیماری 

ممنون حتما میبینم 

درد سوزش در به خاطر استرس هایت هست 

آخه الان حدودا یک ماهه اینجوریه من تو این یک ماه استرس خاصی نداشتم..

2706