2733
2734
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

monikaعزیز اینکه گفتی همه روانشناسها معتقد بودند جدا بشی باعث تعجبم شد چون روانشناس مستقیم نمیگه جدا شو مگر اینکه خیلی شرایط پیچیده باشه واصلا هیچ امیدی برای بهبود روابط نباشه اگر که مشاورینی که مراجعه کردید گفتن جداشید کمی منطقی تر به این موضوع نگاه کنید همسرتون هم باهاتون مشاوره اومده؟
2731
سلام خوبید. چه خوب این تاپیک رو دیدم... ممنون.... من بیست و پنج سالمه. تو دوران عقد باردار شدم. و نگهش داشتم. ... الان پسرم ده ماهشه... اوایل شددددیددد ازش زده بودم. احساس میکردم اصلا با شوهرم خوشی نکردم و این خوشیمو میگیره.... خونه مامانمم دوره و اینجا کسی هم ندار شرایطم افتضااااحه. کار شوهرمم جوریخگه که شبا دیروقت میاد خونه. تنهایی عڎابم میده. کسی هم ندارم معڌرت میخام اینو میگم. گاهی انقدر دیونه میشم که دوس دارم بچمو از پله بندازم پایین تا راحت شم. ڌهنم خیلی بیمار شده. نمیتونممم برم مشاور چون کسی درکم نمیکنه که برم بخصوص شوهرم. کلا اصلا شرایط مشاور رفتن ندارم...... من باید چیکار کنم... میترسم یهو جنون بگیرتم بلایی سر بچم بیارم. زوستشم دارن بخدا... ولی دست خودم نیستتتتتتت............ دوس دارم ازش راحت شم. دور از جونش و به خوشیایی که نکردم برسم اول زندگی. و بعد باز این افکار از سرم میپره و باز میاد سراغم. انگار جنون ادواری گرفتم....... تورو خداااااا کمکم کنید. هیچ راه و کسی هم ندارم. شوهرمم نمیتونه بفهمه. کاش میفهمیدید منظورم. تورو خدا یکاری کنییییید
سلام مهسا عزیز شما احتمالا چون در دوران عقد باردار شدی از طرف اطرافیان سرزنش شدی شاید از اینکه نتونستی عروسی مورد دلخواه خودت رو بگیری ناراحتی ویا اینکه مجبور شدی زود بری سر خونه زندگیت به هرحال بارداری غیر مترقبه شما باعث به وجود اومدن این احساس شده اینکه از طرف دیگران حمایت عاطفی نشدی ازارت داده و من به عنوان یک زن خیلی خوب میفهممت مهسا عزیز بهترین کار رو کردی که بچت رو نگه داشتی مطمعن باش اگر سقط میکردی همیشه عذاب وجدان داشتی میدونی چقدر از افراد هستند که ارزو دارند مادر بشند وچندسال با هزینه های بسیاری که داشتند نتونستند این حس رو تجربه کنند خداوند خیلی زود رحمت ولطفش رو شامل حالت کرده پس نباید ناشکری کنی کی گفته با وجود پسرتون نمیتونید به خوشی هاتون برسید کی گفته وجود بچه باعث میشه از زندگیتون لذت نبرید بنظر من شما بخاطر اینکه از طرف اطرافیان بخصوص همسرت حمایت نشدی و مجبور شدی زودتر از موعد سر خونه زندگیت بری وعروسی که میخوای نگرفتی از اطرافیان بیشتر خشم داری ولی فکر میکنی مسبب اینها این طفل معصوم هست
ممنون خانم دشتی. دقیقا همینجور هست که شما میفرمایید. خیلی پسرم رو دوس دارم اما گاهی خیلی خسته میشم و پشیمون میشم.خدا کنه خدا نگاهم کنه دستمو بگیره زود و بدون دردسر پسرم بزرگ شه و مشکلاتم حل شه
سلام....من تازه سقط داشتم...دوقلو بودن...دوتا گل پسر بقول شوهرم... از پیشم رفتن.... خواهش میکنم بگین چیکار کنم که کمتر گریه کنم؟؟؟ نمیتونم بهشون فک نکنم... همه بهم میگن گریه نکن نمیذارن گریه کنم...گلوم از شدت بغض داره میترکه دلم واسه بچه هام تنگ شده... من با ای یو ای حامله شدم...بعد از دوسال انتظار... معلوم نیست دوباره چقدر طول یکشه باز باردار بشم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2740
هلما عزیزسلام برای اتفاقی که براتون افتاده و روزهای تلخی که دارید تجربه میکنید بسیار ناراحتم و باهاتون همدردی میکنم شاید اینکه بگم درکتون میکنم جمله مناسبی نیست چون هیچ کس نمیتونه احساس درونی شما رو به معنای واقعی درک کنه ولی به عنوان یک زن ویک روانشناس میفهمم که چه احساسی دارید حالاتی که الان دارید کاملا طبیعی هست شما بخاطر سقط از نظر بدنی و روحی اسیب پذیر شدیدسعی کنید لحظاتتون رو بیشتر در کنار همسرتون بگذرونید مایه دلگرمی هم باشید اگر در این مدت وسایل یا لباس و .... برای کودکتون گرفتید سعی کنید از جلو چشم بردارید و داخل جعبه ای بگذارید که بعدها استفاده کنید به خداوند توکل کنید و ایمان داشته باشید که همیشه برای بندگانش بهترین ها رو میخواد و حتما در سختی هایی که ما تجربه میکنیم حکمتی نهفته خداوند میفرمایند بعد از هر سختی اسانی قرار دادیم عزیزم گریه بکن جلو بغضت رو نگیر خودت رو خالی کن .ولی نزار این دوره در تو زیاد بمونه شما باز هم فرصت خواهی داشت بر ای تجریه این حس خوب میتونی در تاپیک جدا هم با مادرهای دیگه صحبت کنی از مامانهای عزیز میخوام هر کی تجربه مشابه داره اینجا باز گو کنه موفق باشی
آوا عزیز زوجین باید حریم شخصی داشته باشند و به ان احترام بزارند اینکه ما بخوایم گوشی همسرمون رو چک کنیم کار درستی نیست بنظر حساسیت های شما باعث شده همسرتون از شما پنهان کاری داشته باشه مثلا دیدن فیلمهای پورنو و ... برای مردها گاهی جذابه وقتی شما در برابر این رفتار واکنش نشون بدی خب ایشون هم سعی میکنه برای اینکه جوابگو نباشه پنهان کنه در قسمت پرسش وپاسخ سوالات بسیاری در این زمینه پاسخ داده شده که میتونید به این بخش برید ونظر کارشناسان رو بخونید شما مادر همسرتون نیستید که اعتراض میکنید چرا تو این گروهها هستی ایشون هم بگه لفت دادم شما همسر وشریک ایشون هستی بهش بگید اگر گروههای خوبیه ومطالب جالبی داره منم عضو کن اگر صلاح نمیدونی من عضو بشم پس مطالب در چهارچوب باورهای ما نیست من مطمعنم از کنجکاوی در این گروههایی .امیدوارم مشکلی برای زندگیمون ایجاد نشه اطمینان بدید که بهش اعتماد دارید وبه حریم خصوصی همسرتون احترام بزارید
سلام خانم مشاور مهربانم. لطفا به منم کمک کنید خواهش میکنم شغل خیلی خوب دار و تمامی امکانات زندگی برام فراهم هست. اما ادم خیلی افسرده هستم. یکی از بستگان خیلی نزدیک وقتی میاد به خونمون انرژی منفی میگیرم و نمیتونم صحبت کنم و همش تو خودم هستم و طرف مقابل شاد میشه. اگر بفرماید که کمتر ببینمش نمیشه چون نزدیک ترین بستگانمه. چیکار کنم انرژی منفی رو دور کنم و تو جمع بتنوم صحبت کنم و در واقع شاد باشم. ستاره مجرد 31 ساله خیلی ممنونم منتظر شما هستم
ستاره عزیز این احساس فقط در مورد یک نقر خاص هست؟ باید ببینی چه چیز اون فرد تو رو ناراحت میکنه؟ موقعیتی که داره یا نوع حرف زدنش و طرز فکرش و... ایا نسبت به اون ادم کمبودی احساس میکنی یا در گذشته خاطه خوبی ازش نداشتی؟ باید غلت این رفتار رو پیدا کنی چه چیزی در خودت دیدی که میگی افسرده ای؟ احتمالا بخاطر شرایط فعلی دجار روزمره گی شدی. ینی سر یه ساعت بری سر کار وبعد هم خونه همین منوال برات تکراری شده ایا هدفی داری که برای رسیدن بهش تلاش کنی وانگیزه داشته باشی؟
سلام وقت بخیر پسر من 2سال و 10ماه سن داره و متاسفانه برخی عادتهای بد پیدا کرده.مثلا روی زمین تف میکنه یا وقتی ما تلویزیون تماشا می کنیم مدام خاموش میکنه.یا میره در یخچال رو باز میکنه بارها.در مورد از پوشک گرفتن هم متاسفانه نزدیک5ماهه درگیرشیم هنوز نمیگه و همکاری نمیکنه و مدام باید ببرمش بیرون وگرنه نمیگه لطفا راهنمایی کنید رفتار درست چیه