2733
2734
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست

سلام ممنون از وقتي كه ميدارين

من اوايل ازدواجم باردار شدم به هر دليلي كه مطمنا قابل قبول نبود و نيست سقطش كردم همون موقع هم ميدونستم كار اشتباهي ميكنم ولي مجبور بودم بعد از اون يه بارداري داشتم كه هفته ١٧ زمانيكه رو توالت فرنگي نشسته بودم و از بند ناف بهم اويزون بود از دست رفت خانواده شوهرم من مقصر از دست رفتن بچه ميدونستن گرچه هيچ كس بجز من شوهرم از سقط اول خبر نداره بعد از اون دوقلو باردار شدم به سختي تا بييت هفته رسوندم و بچه هام دوباره از دست رفتن به سختي خودم شوهرم زندگيم جمع كردم و دوباره شروع كردم بعدش دوباره تو هفته ٢٤ يه بچه ديگه از دست دادم الان من شوهرم قرص ضد افسردگي داريم ميخوريم ولي حالم خيلي خراب خيلي تحت فشارم هم دلم ميسوزه هم قلبم اتيش ميگيره هم خودم و هم بقيه سرزنشم ميكنناامروز يه حمله عصبي داشتم دوست دارم بميرم همش ارزوي مرگ ميكنم 😭😭😭😭

سلام من همسرم چن سالی بمن خیانت کرد نمیدونم هنوزم میکنه یا نه ولی همیشه شک و نگرانی مونده برام خیلی سخته همش حالم بده و حس بد دارم و برای خیانتش بارها آشکار شده کمکم کنید

خدایا تو را سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام چه تاپیک خوبی لطفا منو هم راهنمایی کنید...

دوروزه فهمیدم شوهرم خیانت کرده بهم حالم بده

شوهرم ادعا میکنه عاشقمه و همیشه هم محبت میکنه...از نطر حنسی فعاله و بهگفته خودش کاملا از س ک س با من راضیه...هفته پیش متوجهدشدم ۳میلیون از حسابش کم شده البته مبلغ ۵۰۰ و ۴۰۰ با فاصله زمانی ۲دقیقه جمعا ۳تومن و به حساب یه زن که گفت واسه کارم بوده باور کردم...

۲روز پیش خانوم همکار شوهرم تماس گرفت و گفت همسرم و دوستاش ۳تا خانوم اوردن ۱شب دفتر و ۳تومن هم خرج کردن...بهم گفت من جای تو بودم جدا میشدم خودش چون حامله ست ...واقعا داعون شدم اصلا باورم نمیشه..به نطرتون الان چه کار کنم؟البته این ازدواج دوم من هست...یه تاپیک هم زدم در این رابطه ولی واقعا نیاز به کمک دارم واقعا حالم خوب نیست ...هنوز به شوهرم نگفتم ...میشه لطفا بگید چه کاری درسته انجام بدم...اصلا آرامش ندارم 

2731
سلام به شما زندگیم وارد یه مرحله بحرانی شده شوهرم خیلی خیلی احساسی هست خیلی میگفت دوستت دارم و واست ...

با دکتر  زوج درمانگر تماس بگیر 

پیش دکتر فرزیا شیرزاد برید کارش خوبه 

شمارش 09120307710 هست

سلام چه تاپیک خوبی لطفا منو هم راهنمایی کنید... دوروزه فهمیدم شوهرم خیانت کرده بهم حالم بده شوهرم ...

شما باید هر چه سریع تر با یک مشاور روانشناس تماس بگیرید. دکتر فرزیا شیرزاد زوج درمانگره شمارش 09120307710 است.

عزیزان من پی سی او دارم .الان هم تخمک گذاریمه امپول اچ سی جی هم زدم .نزدیکی هم داشتم هیچ علائمی از ...

سلام گر اصفهان هستید دکتر رضا غیاثوند می تونن کمکتون کنند. دوستم باردار نمی شد بخاطر همین مشکل از تهران رفت اصفهان الان پسرش ۲ سالشه

خانم ها يك بار براى هميشه باور كنيم كه نميتونيم در كسى تغييرى ايجاد كنيم ولى با تغيير دادن خودمون ميتونيم در اطرافمون و رفتار بقيه با ما تغيير ايجاد كنيم. پس فقط به فكر آموزش خودتون باشيد كه چطور بايد روى خودمون كار كنيد كه جذابتر و در عين حال قابل احترام تر باشيم. من با دوره ى جابيت درونى خانم سوده هروى شروع كردم و بسيار راضى ام ، اميدوارم براى شما هم موثر باشه اگر واقعا احساس ميكنيد كه زندگيتون نياز به تغيير داره.

2740

سلام خانم دشتی.. همسرم فیلم س ک س ی می دید.. دچار مشکل نعوظ هست و اصلا با من تحریک نمیشه.. خیلی وقته ازدواج کردم و واژینیسم هستم و در حال درمان با دیلاتور.. اما همسرم مخفیانه دوباره فیلم میبینه..چکارش کنم؟ نمیتونم تحمل کنم..خیلی صحبت کردیم ولی بی فایده ست.