2737
2734
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست

در مورد دلبندتان هم باید بگویم در هر شرایطی که هستید او گناهی ندارد آینده آرامش و دنیای پر عشق کودک خود را با خشونت و اضطراب تنش رابطه خود خراب نکنید.

قطع کننده های رابطه در مقابل اتصال دهنده رابطه

عیب جویی.........دوست داشتن

سرزنش........گوش دادن و مذاکره کردن

گلایه..........حمایت کردن

غر زدن..........دلگرم کردن

تهدید............اعتمادکردن 

تنبیه.........رفتار دوستانه

باج دادن..........احترام گذاشتن به تفاوت ها

مساله بعدی اگر عصبانی هستید از کودک خود فاصله بگیرید به اتاق بروید به بالش مشت بزنید کاغذ پاره کنید آب خنک به صورت خود بزنید تا کمی آرامش یابید و بعد به سراغ فرشته کوچکتان بروید.

این ها توصیه های کوچک برای بهبود رابطه است اما توصیه اساسی من مراجع با خانواده درمانگر است. زندگی آموختنی ست و معلم آن میتواند یک مشاور باشد که در نوصع بی طرف قرار دارد نه خانواده که از سر دلسوزی و دوست داشتن ممکن است آسیب بیشتری به گیاه نحیف رابطه شما بزنند.

آرامش و منطق پیشه کنید. روزگار به کام🌹🌹🌹

خيلي ازتون ممنونم همسرم الان ٣روز هستش به زندان رفتن بخاطر مشكلي كه داشتن من خيلي ناراحتم خيلي

منتها هنوزم فكراي بد به سرم ميزنه كه نكنه اونجا هم از طريق تلفن با اون خانم داشته باشن خودش خيلي گريه ميكنه ميگه بهت بد كردم منو ببخش 

ولي اونجا هم بهش گير ميدم  نميدونم وقتي زنگ ميزنه از زندان چي بهش بگم فقط گريه ميكنم 

من انقدر مريض شدم كه همش فكراي منفي ميكنم خاهش ميكنم راهنمايي كنيد فكر كنم دارم ديونه ميشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  

من هم همسرم با یه دختر خانومی ارتباط چتی دارن حالا هردفه  بحت و منو راضی کرده ک فقط چت بوده ولی میگفت عکسم میفرستاده میگ دیگ ارتباطی نداره ولی من چند دفه گوشیشو چک کردم دیدم بازم عکس فرستاده دوباره دعوا کردیم علکی میگفت نمیدونه چطوری اومده گوشیش همسرم ایران کار نمیکنه الان هم نمیدونم هنوز هم ارتباط دارن یا نه نمیدونم چیکار کنم کارم شده فقط گریه شماره اون دختر رو هم دارم نمیدونم برم سراغش یا نه همسرم میگه اون همش گیر میداده به نظرتون چیکار کنم وضع مال مون هم اصلا افتضاحه من ۳۰ سالمه و همسرم ۳۳ دوتا بچه ۳ ساله هم داریم این رو بگم ک من همش بع این قضایا همش دارم چکش میکنم یا ازش سوالای بیمورد میبرسم چون با هر دفه چک کردن چیزای جدید میدیدم و هسرم واقعا مخالف این قضیه هست ولان شماره اش رو عوض کرده و ت ل گ رام شماره قبلی به اصرار من و تایید ایشون دست منه ولی باز هم مطمعن نیستم که ارتباط نداشته باشن چون ایشون یک اکانت اینستا دارن ک دیدم اون خانوم رو فالو میکردن ولی اکانت همسرم به اسم خودشون نیست و از من بنهون کردن و من هم بهشون هنوز چیزی نگفتم میترسم بگم دوباره دعوا و جبهه بگیرن و اوضاع بدتر شه

الان هم اصلا به من انقدر سرد و بیتفاوت شدن که حتا تماس هم نمیگیرن و بیامهام رو سین نمیکنن و گاهی خیلی دیر

دیگ خودم واقعا از تجسس و کنکاش خسته شدم دلم میخواد به بچه هام و زندگیم برسم و در عین حال همه چی خوب باشه نمیدونم باید از کجا شروع کنم خواهش میکنم جواب منو بدید دارم دیوونه میشم دلم برای این دوتا بچه میسوزه

2728

من یه مشکل خیلی بزرگ دارم 

نانزدم خیلی مرد خوبیه اما همیشه حس میکنم داره بهم خیانت میکنه به خاطر شرایط خانوادگی و محرم نبودن نمیتونم زیاد کنارش باشم که اعتمادم جلب شه شاید تو روز فقط چند ساعت میبینمش اما خودم دیگه ازین همه فکر و خیال ازار میبینم انگار مریضم اگر چند دقیقه دیر بیاد یا دیر جواب بده حس میکنم با کسی دیگست با اینکه همه سرش قسم میخورن

سلام   من هم همسرم با یه دختر خانومی ارتباط چتی دارن حالا هردفه  بحت و منو راضی کرد ...

سلام گیسو عزیز 

نمیدونم این تاپیک رو از صفحه 9 که اختصاص دادیم به موضوع خیانت دنبال کردی یا نه 

میخوام با حوصله ودقت مواردی که در این مدت نوشته شده رو بخونی وببینی کدوم شامل شما وهمسرت میشه 

چک کردن همسرت نمیتونه در این مورد کمکت کنه 

سعی کن در یک فضای دوستانه به دور از انتقاد وسرزنش باهاش صحبت کنی 

دوری بین شما وهمسرتون کمی کار رو سخت کرده و باعث شده از هم فاصله بگیرید هرچقدر رابطه عاطفی بین شما بیشتر باشد بهتر میتوانید باهم ارتباط بگیرید 

انتظارات توقعاتشان را در رابطه زناشویی جویا شوید ببینید چه خواسته هایی دارند و خواسته هایتان را منطقی بیان کنید 

سلام - می شه در رابطه با انسان شکاک توضیح بدهید ؟ اینکه به چه کسی می گویند شکاک ؟ چه علایمی باید داشته باشد- من از همسرم دورم و مدتیه به همه چیز مضنون می شوم به مسایلی که شاید از نظر بقیه ی ادم ها نکته ی مثبت باشه من مضنون می شم مثلا همسر من  همه ی اکانت های شبکه های اجتماعیش را بسته و من گقتم می خوای من را پنهان کنی !!!!!!   اگر هم بره می گم من پسوردهات را می خوام اون هم می گه دوریم می ری مال گذشته ی من که از ۱۸ سالگیمه را در می اری اعصابت می ریزه بهم باید بیام ایران کنارت باشم بهت بدم نزنه به سرت !!! اینجوری که می گه من بدتر شک می کنم :(   من ۳۴ سالم هست  ۲ ماه است که عروسی کردیم  ایشان امریکا هستند وباید مراحل قانونی طی بشه تا من برم اونجا که خدا می دونه کی درست می شه - ایشون هم ۴۰ سالشون هست. حالا بهم راهنمایی کنید ممنون می شوم .

سلام خيلي ممنون ميشك به منم كمك كنيد ببخشيد اگه طولانيه خواستم كامل بگم

بنده ٢٤ سالمه و همسرم ٢٨ 

از ١٤ سالگيم با هم بوديم زود بهش دل بستم الان ٥ ساله ازدواج كرديم و من الان ٣ ماهه باردارم

همسرمم سنش كم بود با من ازدواج كرد اما مشكل اصلي ما خانواده ها بودن من زيادي حساس بودم خانوادشم خيلي موذي بودن و منو همسرم خيلي دعوا داشتيم اما جلو خانوادش خوب بوديم با هم

مادر من منو به تنهايي بزرگ كرده و با اين ازدواج مخالف بود اما بلاخره قبول كرد و برام سنگ تمام گذاشت اما از روز اول نامزدي كه همسرم ميومد اينجا بداخلاقي ميكرد يا منو عصبي ميكرد و هميشه تن مامانم ميلرزيد ازدواجم كرديم باز هر وقت ميرمد دير ميومد اخمها تو هم و خلاصه عنق

چند باري هم بهم خيانت كرده خيلي روحم صدمه خوزده آخرين بارشم مال ٣ هفته پيشه خيلي بهش شك دارم و بهش كامل بي اعتمادم

مامانم از دستم ناراحت بود كه چرا نميام خونش منم همسرمو مجبور كردم كه بايد بياي چون شبهايي كه من خونه نبودم اون مشغوله...

خلتصه به هازار دعوا ساعت ١١ اومد شروع كرد داد و بيداد كردم منم طاقتم تموم شد شروع كردم گريه كردن مامانم بيچاره هيچي نميگفت فقط واسه اين كه شرايط بهتر شه هي از همسرم تو اتاق طرفداري ميكرد منم مجبور شدم بگم بهش اونم نميخواد كه من جدا شم و خودمم شرايط طلاقو ندارم اما خسته شدم به خدا همش بغض همش شك همش گريه

اينم بگم من شديدن شخصيت مهرطلبي دارم و زودم گريم ميگيره اما الان نميدونم چه كنم من هميشه احترام خانوادشو نگه داشتم و هيچوقت بي محلي نكردم اما اون بيشعور كار هميششه

گفتم يه مدت بمونم اينجا ٣ روز ديگه هم عقد داداشه نرم 

خسته شدم با يه بچه نميدونم چه كنم فقط اشك پنهاني...

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
2738

دوستای گلم آقای دکتر شفتی و آقای نصیری فوق العاده هستند از بهترین مشاوران پرتو آفتاب هستند  در خیانت های زناشویی من خیلی تعریفشون رو شنیدم 

اینجا میتونید وقت بگیرید www.partooaftab.com

۵ روز مونده به عید متوجه خیانت شوهرم شدم   به قصد طلاق خونه رو ترک کردم و به خونه پدریم برگشتم  ولی در کمال ناباوری رفتارهای وحشتناک و چنان حرکاتی از خونوادم دیدم  که دوباره به شوهرم پناه اوردم😔 تازه متوجه شدم که ادم چقدر تنهاست   و چقدر وحشتناک تظاهر به زندگی با این ادمهایی که از صد پشت غریبه هم  غریبه ترن  برام😔😭 اگه  یه پشتوانه  داشتم  هر چند کوچیک  دیگه مجبور به تحمل این  جبر نبودم

۵ روز مونده به عید متوجه خیانت شوهرم شدم   به قصد طلاق خونه رو ترک کردم و به خونه پدریم برگشتم ...

عزیزم

خیلی متاسفم  

هم زبان بسیار است، همدلی می خواهم، همدمی می خواهم، همرهی می خواهم...

سلام لطفا به منم کمک کنید من شوهر خیلی اروم و خوبی ک اهل هیچی نبود داشتم هفت ساله ازدواج و یه پسر دو ساله دارم از یک سالگی بچم شوهرم یهو رفتارش عوض شد یه مدت متوجه رابطش شدم با یه زن که هر سری یه اشوب و دعوایی به پا نیشد هر وقت مچشو میگرفتم بلا سر خودش میاورد سرشو میکوبوند تو دیوار و چیزا رو خورد میکرد و هر دفعه میگفت من با اون نیستم دیگه ولی بازم مشخص میشد دروغ میگه بالاخره زنه خودش لو داد و گفت من میرم از زندگیت بیرون و اشتباه کردم اون زن شوهرم داشت بچه هم داشت شوهرشم فهمید و دیگه مرتب بهش شک دارم بعدشم حالا شروع کرده بعضی شبا رو میره بیرون شک که بهش داشتم حالا مشکل شبرون رفتشم دارم همش دور گوشی هست و احتمالا هنوزم یا با اون زنه هست یا با کس دیکه خیلی کم خوته میاد درست خونه نیست همش میگه سر کارم  میگه رفتم فلان شهر دوربین نصب کنم میگم نرو خوکه رفیقات میگه میرم چرا نرم مگه من دستو پاهام بسته به تو هست هر چی دعدا میشه سر شب بیرون رفتنش و من شک دارم میگم نکنه با دوستاشم نمیره با زمی چیزی میره کل شب بیرونه تا فردا ظهر نهاری میخوره و میخوابه و دوباره میره البته بعضی شبا میره میگه دوستامم زن دارن میان دور هم جمع میشیم زناشون هیچی نمیگن تا بهش حرف میزنم خود زنی میکنه میگم ریر اومدی چاقو میکنه دست خودش هیجا ما رو نمیبره ۶یجا با ما نیست خمش فرار میکنه مشخص نیست کجا میره همش میگه سر کارم پولم نداره میگم نداری این همه سر کاری میگم نمیدونم هر چی دوندگی میکنم و زحمت میکشم پولم خیر نداره و پولم کم میشه نمیدونم چ کنم معماست که کجا میره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

عزیزم نیاز هست که شخصیت شوهرت بررسی بشه و احتمالا ایشون هم نیاز به مشاوره داشته باشند. از طرفی رفتارهای خود ما هم نقش داره توی عکس العمل هایی که میگیریم. من دوست دارم کمکت کنم دوست داشتی اپلیکیشن تلیار رو نصب کن و  باهام تماس بگیر

دکتر استجابی هستم

بهم پیام بده