2737
2734
عنوان

اسمش یادم رفته دارم خل میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 297960 بازدید | 561 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه رمان درباره ی دختربچه که سر یه جریانی مجبور میشه با نامزد خواهرش ازدواج کنه ( هرچند که از قبل هم بهش علاقه داشته.)  بعد پسره هم ک عاشق اون خواهره بوده و ازین دختره بدش میومد و اونو باعث جداییشون میدونست ولی یه اتفاقایی ک یادم نیس می افته و پسره هم عاشقش میشه. فک می کنم اسم پسره یه چیزی تو مایه های آیدین بود.البته شایدم نبود. یادم نیست...اگه کسی یادشه بگه اسمشو رفته رو مخم...

2731
سلام من ي رمانی خوندم دختر با پسرعموش حمید نامزد می‌کن. و تصادف می‌کن و پسر ولش می‌کن با ي پسر ب اسم ...

اسمش پرستشه

.چه توان داشت جز این، چشم ز دهر؟چه توان کرد؟ فلک بی‌پرواست
یه رمان بود دختره دانشجویه مهندسیه استادش خاستگارش بود بعد واحدشو عوض کرد استاد جدیده خیلی اخمو بود ...

مهمان زندگی

.چه توان داشت جز این، چشم ز دهر؟چه توان کرد؟ فلک بی‌پرواست

سلام من چند وقت پیش یه رمانب خوندم اسمش یادم نیس یه دختره رو تو سن کم میفروشن به یه پسره که بابایه اون پسره میاد دختره رو میبره بزرگش میکنه دختره یه هکر بزرگ و پولدار میشه یه اکیپ پسر جمع میکنه عاشقه یکیشون میشه 

میشه اسمشو بهم بگین هرکی میدونه

2738

سلام من اسم رمانیو میخواستم که کامل نبود فایلش پسره مذهبی بود دخترم خیلی شر بود بعد همسایه بودن اینا پسره پیش مامان بزرگش زندگی میکرد یه شب دختره مست میاد حالش خیلی بده پسر میبره خونه خودشون تو حموم قایم میشه,  پسرم خیلی خوب بود. تتوام داشت

اگه میدونین بگین خواهشا😑🥺

ی دختری بود ک نامزدش با خاهرش بهش خیانت کردن ی دوقلو دنیا اورد خاهره دختره بچه هارو بزرگ کرده بود بعد باباش تو همی ماجراها میخواسه بش تجاوز کنه ک داداشه میفهمه میکشتش بعد اعدامش میکنن دختره هم با نامزد یا همون دوست دختر داداشش دوس صمیمی بودن

سلام 

یادمه یه رمان خوندم که دختره بعد سالها میفهمه خوانواده داره بعد به کمکه پسر داییش دنبال مادرش و پدرش میگرده که با نشونه هایی که مادرش براش گذاشته پیداش میکنه درحالی که مادره دیگه رو یه ویلچر هست و خودش رو از ترس دشمنانشون توی یه خونه باغ پنهان کرده 

حالا اسمشو یادم نیست تگه کسی اسمشو میدونه لطفا بگه