2737
2734
عنوان

رفلاکس معده ی نوزاد،میایین لطفا؟

597 بازدید | 8 پست

سلام خانوما. پسرم 45 روزشه،رفلاکس داره، دارو میخوره،پودر امپرازول میخورد، سه چهار روز پیش خیلی بالا آورد، دکترش بجای پودر گفت قرص نکسیوم بدم بهش. حالا امروز باز داره بالا میاره زیاد، نمیدونم چیکار کنم. وقتی بالا میاره، کلا دست و پامو گم میکنم، شوهرمم خونهدنیس،تنهام. اعصابم خیلی خورده برا بچم. نمیدونم چیکار کنم

شیر خشک ببلاک مخصوص رفلاکس بهش بده حتما اروغشو بگیر بعد از شیر خوردن تا یک ساعت درازش نکن باید تق ...

اروغشو میگیرم،تا ده دقیقه عمودی نگهش میدارم. شیرخشکش رژیمیه، ببلاک کامفورت میخوره، حساسیت ب پروتئین گاوی هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر منم دو ماهشه همینطوریه، پودر امپرازول رو میترسم بهش بدم، امروز خیلی بالا آورد یکم نبات داغ دادم ، دایمیتیکون میدم حس میکنم اثر نداره، پدی لاکت هم هروقت میدم بیشتر دلدرد میگیره و نمیدم بهش

خدایا شکرت❤️برجمال حضرت ابوالفضل العباس صلوات❤️
پسر منم دو ماهشه همینطوریه، پودر امپرازول رو میترسم بهش بدم، امروز خیلی بالا آورد یکم نبات داغ دادم ...

پدی لاکت مال گوارششه،ک روده اش درست کار کنه، یبوست یا اسهال نشه. 

پودر هم من میدادم خوب جواب نداد ک دکتر قرص داد بجاش

پدی لاکت مال گوارششه،ک روده اش درست کار کنه، یبوست یا اسهال نشه.  پودر هم من میدادم خوب جواب ن ...

آره با پدی لاکت بجای کارکردن روده، بدتر دل درد میشه,

پودرو چند روز دادی؟

خدایا شکرت❤️برجمال حضرت ابوالفضل العباس صلوات❤️
آره با پدی لاکت بجای کارکردن روده، بدتر دل درد میشه, پودرو چند روز دادی؟

ده یازده روزی شد.

خوب بود، ولی چهارشنبه بود، خیلی بالا اورد، دکترش داروشو عوض کرد. اونم خوب بود، تا امروز

2740